Personer med emneord «Økonomi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marianne Afdal Afdal, Marianne Seniorkonsulent +47-22856425 marianne.afdal@mn.uio.no Økonomi, Fysisk institutt
Bilde av Anne Margit Arntzen Arntzen, Anne Margit Administrativ leder +47-22857398 +47-90176081 A.M.Arntzen@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Personaladministrasjon, Økonomi, Strategi, Årsplan, HMS, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Budsjett, Betaling, Ansettelser
Bilde av Lars Bernhardsen Bernhardsen, Lars Kontorsjef +47-22856429 lars.bernhardsen@fys.uio.no Ansettelser, HMS, Økonomi, Strategi, Personaladministrajon, Arbeidsmiljø, Utlysninger, Kontrakter, Forskningsadministrasjon
Bilde av Sibinka Bogojev Bogojev, Sibinka Førstekonsulent +47-22857268 sibinka.bogojev@mn.uio.no Økonomi, Institutt for biovitenskap
Bilde av Frode Bremnes Bremnes, Frode Seniorrådgiver +47-22857241 frode.bremnes@mn.uio.no Regnskap, Økonomi, Analyse, Budsjett, Økonomistyring
Bilde av Wenche Brynildsen Brynildsen, Wenche Seniorkonsulent +47-22858333 wenche.brynildsen@mn.uio.no Controlling, Økonomi, Regnskap, Ekstern finansiering
Bråthen, Kjetil Avdelingsleder +47-22857730 kjetil.brathen@mn.uio.no Økonomi, Institutt for biovitenskap
Bilde av Aasta Karen Engh Engh, Aasta Karen Seniorkonsulent +47-22857979 +47-41670032 a.k.engh@mn.uio.no Ekstern finansiering, Budsjett, Kontrakter, Økonomi, Regnskap, Rapportering, ePhorte, Forskningsadministrasjon, Institutt for biovitenskap
Bilde av Sunniva Ette Ette, Sunniva Førstekonsulent +47-22857895 22 85 54 25, kun på torsdager sunniva.ette@mn.uio.no Kjemisk institutt, Økonomi, Fakturaer, Bilag, Basware, Oracle, HR-portalen
Bilde av Magda Grabska-Makulus Grabska-Makulus, Magda Konsulent +47-22856045 magda.grabska-makulus@kjemi.uio.no Innkjøp, Eco-online, Økonomi
Hangaas, Cathrine Seniorkonsulent +47-22856551 91850283 cathrine.hangaas@mn.uio.no budsjett, økonomistyring, Økonomi, IBV, instituttøkonom, rapportering.
Bilde av Liv Hillestad Hillestad, Liv Seniorkonsulent -Fakultetsadministrasjonen 22856403 liv.hillestad@mn.uio.no SMN, Økonomi, Fysisk institutt
Bilde av Elena Jakobsen Jakobsen, Elena Seniorkonsulent +47-22857357 elena.jakobsen@mn.uio.no Rapportering, Budsjett, Oracle, Regnskap, Økonomi, Basware, HR-system
Bilde av Jan Ingar Johnsen Johnsen, Jan Ingar Kontorsjef +47-22854826 j.i.johnsen@kjemi.uio.no Web, Prosjektadministrasjon, Økonomi, HMS, Personal, Budsjett
Jäger, Ann-Christin Førstekonsulent +47-22856618 a.c.jager@mn.uio.no Oracle, Basware, Økonomi, Innkjøp
Bilde av Vanitha Marimuthu Marimuthu, Vanitha Seniorkonsulent +47-22858215 vanitha.marimuthu@mn.uio.no Økonomi, Matnat fakultet, Matematisk institutt
Bilde av Helge Midtun Midtun, Helge Rådgiver +47-22856394 95744912 helge.midtun@mn.uio.no Økonomi
Bilde av Øyvind Mørkedal Mørkedal, Øyvind Rådgiver +47-22855513 oyvind.morkedal@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Controlling, Ekstern finansiering
Bilde av Hellfrid Opsahl Newman Newman, Hellfrid Opsahl Rådgiver +47-22842205 h.o.newman@its.uio.no Økonomi, phd-administrasjon, personal
Bilde av Inger Anne Pedersen Pedersen, Inger Anne Rådgiver +47-22856421 i.a.pedersen@mn.uio.no Økonomistyring, SMN, Regnskap, Økonomi, Prosjektøkonomi, Fysisk institutt
Bilde av Nils B. Løchen Plosnic Plosnic, Nils B. Løchen +47-22857269 n.b.l.plosnic@mn.uio.no Rapportering, Prosjektøkonomi, Søknader, Institutt for geofag, Budsjettering, Økonomi
Bilde av Ivar Refsland Refsland, Ivar Seniorkonsulent +47-22857386 911 58 229 ivar.refsland@mn.uio.no Oracle, Budsjett, Kjemisk institutt, Økonomi, Fakturaer, Økonomistyring
Bilde av Yngvar Reichelt Reichelt, Yngvar Kontorsjef +47-22855883 reichelt@math.uio.no Økonomi, Administrativ ledelse, Strategi, Personaladministrasjon, Ansettelser
Bilde av Frode Roghell Roghell, Frode Rådgiver +47-22855426 91191321 +47-91191321 frode.roghell@mn.uio.no Prosjektøkonomi, Rapportering, CEED, Budsjettering, Oracle, Kjemisk institutt, Regnskap, Økonomi
Sisi, Shahnaz Førstekonsulent- Fakultetsadministrasjonen 22857638 shahnaz.sisi@mn.uio.no Institutt for biovitenskap, Økonomi