Personer med emneord «IRIS»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Souvik Bose Bose, Souvik Stipendiat +47-22856641 souvik.bose@astro.uio.no Solar Physics, Astronomi og astrofysikk, Solar Chromosphere, Solfysikk, SST, IRIS
Bilde av Souvik Bose Bose, Souvik Doctoral Research Fellow +47-22856641 souvik.bose@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Swedish Solar Telescope (SST), Solar Chromosphere, Solar Dynamics Observatory, IRIS
Bilde av Mats Carlsson Carlsson, Mats Professor +47-22856536 mats.carlsson@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Simulations, Computational Astrophysics, Solar Chromosphere, IRIS, Japan, USA, Nordic
Bilde av Mats Carlsson Carlsson, Mats Professor +47-22856536 mats.carlsson@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observasjoner, Simulering, Beregningsintensiv astrofysikk, Solens kromosfære, IRIS
Bilde av Terje Fredvik Fredvik, Terje Senior Engineer +47-22856508 terje.fredvik@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Programming, SPICE, Solar Orbiter, IT support for research, Mac, Local IT support, Space based observations, Hinode, IRIS, UK, Spain, France, Japan, USA
Bilde av Terje Fredvik Fredvik, Terje Senioringeniør +47-22856508 terje.fredvik@astro.uio.no Programmering, SPICE, Solar Orbiter, IT-støtte til forskning, Mac, Brukerstøtte, Lokal-IT, Hinode, IRIS, Rombaserte observasjoner, Japan, USA, Spania, Frankrike, England, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Clara Froment Froment, Clara Researcher clara.froment@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Coronal loops, Coronal rain, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS
Bilde av Clara Froment Froment, Clara Forsker clara.froment@astro.uio.no Solfysikk, Observations, Coronal loops, Coronal rain, IRIS, Swedish Solar Telescope (SST), Astronomi og astrofysikk
Bilde av Stein Vidar Hagfors Haugan Haugan, Stein Vidar Hagfors Senior Engineer +47-22856507 +47-40467343 s.v.h.haugan@astro.uio.no Hinode, IRIS, Cosmology, Solar Physics, Astronomy and Astrophysics, Databases, Euclid
Bilde av Stein Vidar Hagfors Haugan Haugan, Stein Vidar Hagfors Senioringeniør +47-22856507 +47-40467343 s.v.h.haugan@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, IRIS, Databaser, Solfysikk, Euclid, Hinode
Bilde av Shahin Jafarzadeh Jafarzadeh, Shahin Forsker +47-22856504 shahin.jafarzadeh@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observasjoner, Solteleskopet SST, IRIS, ALMA, SUNRISE
Bilde av Shahin Jafarzadeh Jafarzadeh, Shahin Researcher +47-22856504 shahin.jafarzadeh@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS, ALMA, SUNRISE
Bilde av Ada Natalia Ortiz-Carbonell Ortiz-Carbonell, Ada Natalia Researcher +47-22857525 a.n.ortiz-carbonell@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS, Solar Chromosphere
Bilde av Luc Rouppe van der Voort Rouppe van der Voort, Luc Professor +47-22857528 l.r.v.d.voort@astro.uio.no Solens kromosfære, Hinode, Solfysikk, Solteleskopet SST, IRIS, Observasjoner, Solflekker, Astronomi og astrofysikk
Bilde av Luc Rouppe van der Voort Rouppe van der Voort, Luc Professor +47-22857528 l.r.v.d.voort@astro.uio.no Solar Physics, Sunspots, Hinode, Astronomy and Astrophysics, Observations, Solar Chromosphere, IRIS, Spicules, Swedish Solar Telescope (SST)
Bilde av Martin Wiesmann Wiesmann, Martin Overingeniør +47-22857087 martin.wiesmann@astro.uio.no IRIS, Euclid, Programmering, Solfysikk, Astronomi og astrofysikk