Personer med emneord «Personaladministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne Margit Arntzen Arntzen, Anne Margit Administrativ leder +47-22857398 +47-90176081 A.M.Arntzen@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Personaladministrasjon, HMS, Økonomi, Strategi, Årsplan, Organisasjonsutvikling, Ansettelser, Arbeidsmiljø, Budsjett, Betaling
Bilde av Torunn Standal Guttormsen Guttormsen, Torunn Standal Rådgiver +47-22854272 t.s.guttormsen@mn.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Permisjoner
Bilde av Nina Holtan Holtan, Nina Seniorkonsulent +47-22854424 nina.holtan@mn.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Permisjoner
Jansen, Helene Beate Seniorkonsulent +47-22857196 h.b.jansen@mn.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Permisjoner
Bilde av Solfrid Odnes Odnes, Solfrid Kontorsjef +47-22856586 solfrid.odnes@farmasi.uio.no Administrativ ledelse, Personaladministrasjon, HMS, Økonomistyring
Bilde av Ørjan Pretorius Pretorius, Ørjan Seniorkonsulent +47-22856349 orjan.pretorius@mn.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Permisjoner
Bilde av Yngvar Reichelt Reichelt, Yngvar Kontorsjef +47-22855883 reichelt@math.uio.no Administrativ ledelse, Personaladministrasjon, Ansettelser, Økonomi, Strategi
Bilde av Therese Ringvold Ringvold, Therese Seniorkonsulent +47-22851606 therese.ringvold@mn.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Permisjoner
Bilde av Kristin Scheen Scheen, Kristin Kontorsjef +47-22842208 kristin.scheen@its.uio.no Administrativ ledelse, Personaladministrasjon, HMS
Bilde av Narve Erling Trædal Trædal, Narve Erling Tidl. kontorsjef - Pensjonist 41020255 narvet@ifi.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Line Altern Halvorsen Valbø Valbø, Line Altern Halvorsen Kontorsjef +47-22855472 l.a.h.valbo@kjemi.uio.no Ansettelser, Arbeidsmiljø, Betaling, Budsjett, HMS, Organisasjonsutvikling, Personaladministrasjon, Strategi, Økonomi, Årsplan