Personer med emneord «Centre of Mathematics for Applications - CMA»

Navn Telefon E-post Emneord
Benth, Fred Espen Professor +47-22855892 +47-99262384 (mob) fredb@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA, Energi
Christiansen, Snorre Harald Professor +47-22857774 snorrec@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Dahl, Geir Instituttleder +47-22855835 geird@math.uio.no Matematikk, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Di Nunno, Giulia Professor +47-22855854 giulian@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Ellingsrud, Geir Professor +47-22855911 +47-91708612 (mob) ellingsr@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Karlsen, Kenneth Hvistendahl Professor +47-22855948 kennethk@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Lindstrøm, Tom Louis Professor +47-22855896 lindstro@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Risebro, Nils Henrik Professor +47-22856027 nilshr@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Storrøsten, Erlend Briseid Postdoktor erlenbs@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Winther, Ragnar Professor +47-22855935 rwinther@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Øksendal, Bernt Professor emeritus +47-22855913 oksendal@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA