Personer med emneord «Dark Matter»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kristian Bjørke Bjørke, Kristian Doctoral Research Fellow +47-22856450 kristian.bjorke@fys.uio.no Particle physics, LHC, CERN, ATLAS, Higgs boson, Dark Matter
Bilde av Torsten Bringmann Bringmann, Torsten Professor +47-22855094 torsten.bringmann@fys.uio.no Theoretical physics, Particle physics, Astroparticle physics, Cosmology, Dark Matter
Bilde av Torsten Bringmann Bringmann, Torsten Professor +47-22855094 torsten.bringmann@fys.uio.no Theoretical physics, Particle physics, Astroparticle physics, Cosmology, Dark Matter, Nordic, USA
Bilde av Eirik Sæther Hatlen Hatlen, Eirik Sæther Doctoral Research Fellow +47-41670664 e.s.hatlen@fys.uio.no Dark Matter, linesearch, gammalines, CTA
Bilde av Are Raklev Raklev, Are Professor +47 22855079 +47 41452597 ahye@fys.uio.no Theoretical physics, Particle physics, Astroparticle physics, CERN, LHC, Dark Matter, Supersymmetry, Nordic, USA
Bilde av Alexander Lincoln Read Read, Alexander Lincoln Professor +47-22855062 97544475 a.l.read@fys.uio.no Particle physics, LHC, CERN, ATLAS, Higgs boson, Search statistics, Dark Matter, SDI
Bilde av Signe Riemer-Sørensen Riemer-Sørensen, Signe Forsker +47-22857051 signe.riemer-sorensen@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Cosmology, Structure formation, Dark Matter, Neutrinos, Nucleosynthesis
Bilde av Eli Bæverfjord Rye Rye, Eli Bæverfjord Doctoral Research Fellow +47 952 36 889 e.b.rye@fys.uio.no CERN, LHC, ATLAS, Particle physics, Dark matter, Supersymmetry
Bilde av Heidi Sandaker Sandaker, Heidi Professor +47-22856427 heidi.sandaker@fys.uio.no Dark Matter, ATLAS, CTA, AEGIS, particle physics, astroparticle physics, detectors, supertsymmetry
Bilde av Knut Oddvar Høie Vadla Vadla, Knut Oddvar Høie Doctoral Research Fellow +47 92087959 k.o.h.vadla@fys.uio.no Particle physics, Dark Matter, ATLAS, LHC, CERN