Personer med emneord «Eksamen»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marianne Andresen Andresen, Marianne Førstekonsulent +47-22852422 marvandr@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Innkjøp, Basware, Timelønn, Eksamen
Atubo, Brenda Apili Førstekonsulent +47-22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Timeplanlegging, Studieadministrasjon
Bergkvam, Øystein Rådgiver +47-22856345 oystein.bergkvam@mn.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, Fusk, Vitnemål
Bilde av Tom Arild Caspersen Caspersen, Tom Arild Rådgiver +47-22857001 t.a.caspersen@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, eksamen
Bilde av Biljana Dragisic Dragisic, Biljana Seniorkonsulent +47-22855882 biljand@math.uio.no FS, Studieveiledning, Godkjenning, Eksamen, Semesterstart, Pensum, Ph.d.
Bilde av Elisabeth Giil Giil, Elisabeth Førstekonsulent +47-22855890 elisagiil@math.uio.no Ekspedisjon, Eksamen, Bestillinger, Studieadministrasjon, Nettredaktør, klager, begrunnelser
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47-22856343 22856343 cecilia.hoel@mn.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Eksamen, Vitnemål
Bilde av Anne Gunhild Innes Innes, Anne Gunhild Seniorkonsulent +47-22855869 a.g.innes@geo.uio.no PhD, FS, Parat, ePhorte, Eksamen, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Epay
Bilde av Thea Fossum Moen Moen, Thea Fossum Konsulent +47-22844226 t.f.moen@kjemi.uio.no Ekspedisjon, Eksamen, Fronter, Bilaglønn, Stoffkartotek
Bilde av Kaja Mosserud-Haavardsholm Mosserud-Haavardsholm, Kaja Studieleder +47-22842207 kajaem@its.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Undervisning
Bilde av Torill Rørtveit Rørtveit, Torill Rådgiver +47-22857348 torill.rortveit@ibv.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Godkjenning, Opptak, Eksamen, Studiekvalitet
Bilde av John Sundby Sundby, John Førstekonsulent +47-22856709 john.sundby@mn.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål
Tu, My Hanh Seniorkonsulent +47-22857274 m.h.tu@ibv.uio.no Biologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Utlysninger, Internasjonalisering