Personer med emneord «Entrepreneurship»

Navn Telefon E-post Emneord
B. Meling, Miriam Adjunct assistant professor miriam.meling@sfe.uio.no Innovation, Entrepreneurship, Cleantech
Bilde av Nils Damm Christophersen Christophersen, Nils Damm Professor Emeritus +47-22852406 +47-93496172 93496172 nilsch@ifi.uio.no open source, entrepreneurship, open science, innovation
Clausen, Tommy Høyvarde Adjunct professor Entrepreneurship
Bilde av Truls Erikson Erikson, Truls Professor and Director +47 22840928 truls.erikson@sfe.uio.no Innovation, Technology management, Team work, Enterprise, Entrepreneurship, Board work
Bilde av Matthew Good Good, Matthew Stipendiat +47-22840828 matthew.good@sfe.uio.no innovation support infrastructure, entrepreneurship, research commercialization, University technology transfer, organization design, innovation
Ingstad, Eline Synneva Lorentzen PhD Candidate +47 22840926 e.s.l.ingstad@sfe.uio.no Entrepreneurship, Social entrepreneurship, Social responsibility, Social investments, Innovation, Venture philantrophy
Bilde av Daniel  Leunbach Leunbach, Daniel PhD Student +47 228409207 leunbach.daniel@sfe.uio.no Entrepreneurship, Innovation, Strategy
Løvdal, Nicolai Solberg Adjunct professor n.s.lovdal@sfe.uio.no Entrepreneurship
Bilde av Tor Rolfsen Grønsund Rolfsen Grønsund, Tor Adjunct assistant professor torrg@sfe.uio.no Entrepreneurship, Innovation, Technology
Bilde av Birthe Soppe Soppe, Birthe Associate Professor +47-22840919 birthe.soppe@sfe.uio.no Sustainability, Organizations, Institutional Theory, Entrepreneurship, Innovation, Green Industries
Bilde av Birthe Soppe Soppe, Birthe Førsteamanuensis +47-22840919 birthe.soppe@sfe.uio.no Green Industries, Sustainability, Organizations, Entrepreneurship, Innovation, Institutional Theory