Personer med emneord «Entrepreneurship»

Navn Telefon E-post Emneord
B. Meling, Miriam Adjunct assistant professor miriam.meling@sfe.uio.no Innovation, Entrepreneurship, Cleantech
Bilde av Nils Damm Christophersen Christophersen, Nils Damm Professor Emeritus +47-22852406 +47-93496172 93496172 nilsch@ifi.uio.no open source, open science, innovation, entrepreneurship
Clausen, Tommy Høyvarde Adjunct professor Entrepreneurship
Bilde av Truls Erikson Erikson, Truls Professor and Director +47 22840928 truls.erikson@sfe.uio.no Innovation, Entrepreneurship, Technology management, Team work, Board work, Enterprise
Bilde av Matthew Good Good, Matthew Stipendiat +47-22840828 matthew.good@sfe.uio.no University technology transfer, research commercialization, innovation, entrepreneurship, innovation support infrastructure, organization design
Ingstad, Eline Synneva Lorentzen PhD Candidate +47 22840926 e.s.l.ingstad@sfe.uio.no Entrepreneurship, Social entrepreneurship, Social responsibility, Venture philantrophy, Social investments, Innovation
Bilde av Daniel  Leunbach Leunbach, Daniel PhD Student +47 228409207 leunbach.daniel@sfe.uio.no Innovation, Entrepreneurship, Strategy
Løvdal, Nicolai Solberg Adjunct professor n.s.lovdal@sfe.uio.no Entrepreneurship
Rolfsen Grønsund, Tor Adjunct assistant professor torrg@sfe.uio.no Technology, Entrepreneurship, Innovation
Bilde av Birthe Soppe Soppe, Birthe Associate Professor +47-22840919 birthe.soppe@sfe.uio.no Entrepreneurship, Innovation, Institutional Theory, Organizations, Sustainability, Green Industries
Bilde av Birthe Soppe Soppe, Birthe Førsteamanuensis +47-22840919 birthe.soppe@sfe.uio.no Entrepreneurship, Innovation, Institutional Theory, Organizations, Sustainability, Green Industries