Personer med emneord «Geology»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elisabeth Alve Alve, Elisabeth Professor +47-22857333 elisabeth.alve@geo.uio.no Geology, Environmental geology, Micropalaeontology, Stratigraphy, Benthic foraminifera
Andersen, Tom H. Professor -47-22856647 tom.andersen@geo.uio.no Geology, Mineralogy, Geochemistry, Magmatic petrology
Bilde av Torgeir Bjørge Andersen Andersen, Torgeir Bjørge Professor +47-22856415 +47-95120453 t.b.andersen@geo.uio.no Geology, Structural geology, Tectonics
Bilde av Arild Andresen Andresen, Arild Professor Emeritus +47-22856689 arild.andresen@geo.uio.no Geology, Structural geology, Tectonics
Bilde av Håkon Olaf Austrheim Austrheim, Håkon Olaf Professor +47-22856485 h.o.austrheim@geo.uio.no Geology, Metamorphic petrology
Bilde av Knut Bjørlykke Bjørlykke, Knut Professor Emeritus +47-22856668 +47-92250286 knut.bjorlykke@geo.uio.no Geology, Sedimentology, Diagenesis, Petroleum geology, Reservoir geology, Compaction
Bilde av Alvar Braathen Braathen, Alvar Professor +47-22856664 alvar.braathen@geo.uio.no Geology, Structural geology, Groundwater, Petroleum geology, CO2 storage, SUCCESS-CEER
Bilde av Fernando Corfu Corfu, Fernando Professor +47-22856680 fernando.corfu@geo.uio.no Geology, Mineralogy, Geochemistry, Geochronology, Isotop geology
Bilde av Barrie Dale Dale, Barrie Professor Emeritus +47 22854214 barrie.dale@geo.uio.no Geology, Environmental geology, Micropalaeontology, Palynology, Stratigraphy
Bilde av Tomas Stroop Donnelly Donnelly, Tomas Stroop Senior Executive Officer +47-22856552 90146463 t.s.donnelly@mn.uio.no Economical reports, Economy, Finance, Astronomy and Astrophysics, Geology
Bilde av Henning Dypvik Dypvik, Henning Professor +47-22856659 henning.dypvik@geo.uio.no Geology, Sedimentology, Impact geology
Bilde av Muriel Marie Laure Erambert Erambert, Muriel Marie Laure Senior Engineer +47-22856687 m.m.l.erambert@geo.uio.no Geology, Metamorphic petrology, Electron microprobe
Bilde av Roy Helge Gabrielsen Gabrielsen, Roy Helge Professor +47-22856600 r.h.gabrielsen@geo.uio.no Energy, Geology, Structural geology, Tectonics, Petroleum geology, Basin analysis, CO2 storage
Bilde av Helge Hellevang Hellevang, Helge Associate Professor +47-22857026 helge.hellevang@geo.uio.no Geology, Geochemistry, Gas-fluid-rock interactions, CO2 storage
Bilde av Silvia Hess Hess, Silvia Senior Lecturer +47-22854908 silvia.hess@geo.uio.no Geology, Environmental geology, Micropalaeontology, Stratigraphy, Benthic foraminifera
Bilde av Geir Hestmark Hestmark, Geir Professor +47-22854581 geir.hestmark@ibv.uio.no Ecology, Evolution, Landscape ecology, Biodiversity, Ecophysiology, High altitude biology, Conservation biology, South and Middle American biota, Fungi, Lichens, Geology, History of science, Philosophy of science
Bilde av Jens Jahren Jahren, Jens Professor +47-22856611 jens.jahren@geo.uio.no Geology, Sedimentology, Compaction, Diagenesis
Bilde av Dag Arild Karlsen Karlsen, Dag Arild Professor +47-22854147 +47-90034342 d.a.karlsen@geo.uio.no Geology, Petroleum geology, Organic geochemistry, Petroleum systems
Bilde av Wolfram Michael Kürschner Kürschner, Wolfram Michael Professor +47-22856672 +47 96010747 w.m.kurschner@geo.uio.no Geology, Palynology, Stratigraphy, Petroleum geology, Environmental geology, Organic geochemistry
Bilde av Karen Mair Mair, Karen Associate Professor +47-22856048 karen.mair@geo.uio.no Geology, Geomechanics, Geohazards
Bilde av Ivar Midtkandal Midtkandal, Ivar Associate Professor +47-22854011 ivar.midtkandal@geo.uio.no Geology, Sedimentology, Sequence stratigraphy, Tectonics, Planetary geology
Nagy, Jenø Professor Emeritus +47-22856648 jeno.nagy@geo.uio.no Geology, Biostratigraphy, Foraminiferal taxonomy, Paleoecology, Sequence stratigraphy
Bilde av Thanusha Naidoo Naidoo, Thanusha Head Engineer +47-22856683 thanusha.naidoo@geo.uio.no Geology, Geochemistry, Geochronology, XRD, XRF
Bilde av Johan Petter Nystuen Nystuen, Johan Petter Professor Emeritus +47-22856665 nystuen@geo.uio.no Geology, Sedimentology, Petroleum geology, Reservior geology, Sequence stratigraphy, Paleoenvironment
Bilde av Johnathon Osmond Osmond, Johnathon Doctoral Research Fellow +47-93079265 johnathon.osmond@geo.uio.no Geology, Structural geology, Petroleum geology, CO2 storage