Personer med emneord «Glaciology»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bas Altena Altena, Bas Doctoral Research Fellow +47-22850113 bas.altena@geo.uio.no Glaciology, Cryosphere, Geoinformatics, Remote Sensing
Bilde av Thorben Dunse Dunse, Thorben Researcher +47-22855836 thorben.dunse@geo.uio.no Glaciology
Bilde av Bernd Etzelmüller Etzelmüller, Bernd Professor +47-22857229 bernd.etzelmuller@geo.uio.no Glaciology, Cryosphere, Permafrost, Geohazards, Geomorphology, Geomorphometry
Bilde av Simon Filhol Filhol, Simon Postdoctoral Fellow simon.filhol@geo.uio.no Glaciology, Cryosphere, Remote sensing
Bilde av Luc Girod Girod, Luc Researcher +47-22840113 luc.girod@geo.uio.no Photogrammetry, Remote sensing, Glaciology
Bilde av Jon Ove Methlie Hagen Hagen, Jon Ove Methlie Professor +47-22854038 j.o.m.hagen@geo.uio.no Glaciology, Cryosphere, Ice caps, Climate change, NCoE-SVALI
Bilde av Ole Humlum Humlum, Ole Professor Emeritus +47-22855804 ole.humlum@geo.uio.no Geomorphology, Glaciology, Cryosphere, Permafrost, Climate change
Bilde av Andreas Max Kääb Kääb, Andreas Max Professor +47-22855812 a.m.kaab@geo.uio.no Remote sensing, Observation technoloies, Geoinformatics, Climate change, Cold regions, Geohazards, Cryosphere, Permafrost, Glaciology, Geomatics
Bilde av Paul Leclercq Leclercq, Paul Postdoctoral Fellow +47-22855936 paul.leclercq@geo.uio.no Glaciology
Bilde av Pierre-Marie Lefeuvre Lefeuvre, Pierre-Marie Postdoctoral Fellow +47-22856692 p.m.lefeuvre@geo.uio.no Glaciology, Glacier hydrology, Climate change, modelling, Remote sensing
Bilde av Karianne Staalesen Lilleøren Lilleøren, Karianne Staalesen Senior Lecturer +47-22855647 k.s.lilleoren@geo.uio.no Glaciology
Bilde av Christopher Nuth Nuth, Christopher Postdoctoral Fellow +47-22857251 christopher.nuth@geo.uio.no Climate change, Cryosphere, Glaciology, Remote sensing
Bilde av Thomas Schellenberger Schellenberger, Thomas Postdoctoral Fellow thomas.schellenberger@geo.uio.no Remote sensing, Cryosphere, Glaciology, Snow, Climate change, Cold regions, Geomatics, Geoinformatics
Bilde av Thomas Vikhamar Schuler Schuler, Thomas Vikhamar Associate Professor +47-22855928 t.v.schuler@geo.uio.no Glaciology, Climate change, Glacier hydrology, Cryosphere
Bilde av Désirée Treichler Treichler, Désirée Postdoctoral Fellow +47-22857318 desiree.treichler@geo.uio.no Remote sensing, Geoinformatics, Glaciology, Climate change, Cryosphere
Bilde av Solveig Havstad Winsvold Winsvold, Solveig Havstad +47-22856692 s.h.winsvold@geo.uio.no Remote sensing, Geomatics, Glaciology, Cryosphere