Personer med emneord «IT-støtte til forskning»

Navn Telefon E-post Emneord
Borrebæk, Ola Senioringeniør +47-22857706 ola.borrebak@fys.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til forskning, IT-tjenester
Bilde av Terje Fredvik Fredvik, Terje Overingeniør +47-22856508 terje.fredvik@astro.uio.no Lokal-IT, USA, Astronomi og astrofysikk, Mac, Programmering, Brukerstøtte, Japan, Rombaserte observasjoner, Solfysikk, IRIS, Hinode, IT-støtte til forskning
Bilde av Thomas Hansen Hansen, Thomas Senioringeniør +47-22852747 +47-92299305 thoh@ifi.uio.no Airwatch, iOS, IT-støtte til undervisning, Lokal-IT, MacOS, Munki, IT-støtte til forskning, Devilry
Bilde av Arild Hemstad Hemstad, Arild IT leder +47-22842210 arild.hemstad@its.uio.no IT-ansvarlig, IT-støtte til undervisning, IT-støtte til forskning
Bilde av Olav Stanly Kyrvestad Kyrvestad, Olav Stanly Senioringeniør +47-22852412 +47-93401045 olavky@ifi.uio.no Innkjøp, HMS, Elektronikk, Nanoelektronikk og robotikk, CAD, IT-støtte til utdanning, IT-støtte til forskning
Bilde av Torben Leifsen Leifsen, Torben Senioringeniør +47-22857523 +47-45255580 torben.leifsen@astro.uio.no IT-støtte til forskning, Server- og driftstjenester, Lokal-IT
Bilde av Mehdi Noroozi Noroozi, Mehdi Ingeniør +47-22850457 mehdin@ifi.uio.no Brukerstøtte, Lokal-IT, IT-tjenester, AV-tjenester, IT-støtte til forskning, IT-støtte til undervisning
Sithamparanathan, Susinthiran Senioringeniør +47-22851241 susinthiran.sithamparanathan@usit.uio.no IT-støtte til forskning, Server- og driftstjenester, Lokal-IT
Bilde av Kristin Skar Skar, Kristin Senioringeniør +47-22852461 +47-92404514 kritisk@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til undervisning, IT-støtte til forskning
Bilde av Jon Wikne Wikne, Jon Senioringeniør +47-22856153 +47-22855076 +47-92285776 wikne@fys.uio.no Elektronikk, IT-støtte til forskning, Måle- og kontrollsystemer, ALICE, Syklotronlaboratoriet