Personer med emneord «Kjemi»

Navn Telefon E-post Emneord
Affolter, Chris Forsker +47-22858266 chris.affolter@smn.uio.no SMN, Katalyse, kjemi
Bilde av Mohammed Amin Karim Ahmed Ahmed, Mohammed Amin Karim +47-22855605 m.a.k.ahmed@kjemi.uio.no SMN, Kjemi, Uorganisk materialkjemi
Bilde av Mohamed Amedjkouh Amedjkouh, Mohamed Førsteamanuensis +47-22857009 mamou@kjemi.uio.no Organisk kjemi, Kjemi
Bilde av Niels Højmark Andersen Andersen, Niels Højmark Senioringeniør +47-22855431 n.h.andersen@kjemi.uio.no Fysikalsk kjemi, Raman spektroskopi, Kjemi
Bilde av Marius Aursnes Aursnes, Marius Forsker +47-22845921 marius.aursnes@farmasi.uio.no Lipidkjemi, Livsvitenskap - life science, Toksikologi, Organisk syntese, Legemiddelkjemi, Legemiddelkjemi, Kjemi
Bilde av Vebjørn Bakken Bakken, Vebjørn Seniorrådgiver +47-22857072 +47-45458107 vebjorn.bakken@kjemi.uio.no Energi, SMN, Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av David Balcells Balcells, David Forsker +47-22857255 david.balcells@kjemi.uio.no kjemi
Bilde av Tore Benneche Benneche, Tore Professor emeritus +47-22855556 tore.benneche@kjemi.uio.no Kjemi, Organisk kjemi
Bilde av Tor Bjørnstad Bjørnstad, Tor Professor emeritus +47-22855483 +47-90838408 tor.bjornstad@kjemi.uio.no Kjemi, Kjernekjemi
Bilde av Tore Bonge-Hansen Bonge-Hansen, Tore Førsteamanuensis +47-22855386 tore.bonge-hansen@kjemi.uio.no Kjemi, Organisk kjemi
Bilde av Alex Borgoo Borgoo, Alex Forsker alex.borgoo@kjemi.uio.no kjemi
Bilde av Knut Breivik Breivik, Knut Professor II 63898000 knubr@kjemi.uio.no Miljøgifter, Organiske miljøgifter, Miljøanalyse, POPs, Eksponering, Kjemi, Modellering og simulering, Klima og miljø, EE-avfall
Bilde av Arne Joakim Coldevin Bunkan Bunkan, Arne Joakim Coldevin Forsker 55660 a.j.c.bunkan@kjemi.uio.no Kjemi, Fysikalsk kjemi
Buono, Carlo Postdoktor carlo.buono@smn.uio.no SMN, Katalyse, kjemi
Bilde av Loan Trinh Che Che, Loan Trinh l.t.che@kjemi.uio.no Kjemi, Polymerer - organiske materialer
Bilde av Gabriele Cordara Cordara, Gabriele gabriele.cordara@kjemi.uio.no Biologisk kjemi, Kjemi
Bilde av Martina D`Angelo D`Angelo, Martina +47-96714467 martina.dangelo@smn.uio.no Nafuma, TeamSMN, SMN, kjemi
D`Angelo, Martina +47-96714467 martina.dangelo@smn.uio.no kjemi, TeamSMN, SMN, Nafuma
Bilde av Prasanta Dhak Dhak, Prasanta Postdoktor +47-22858637 +47-92565064 prasanta.dhak@smn.uio.no kjemi, SMN
Bilde av Marion Jeanne Louise Duparc Duparc, Marion Jeanne Louise Stipendiat +47-46725971 m.j.l.duparc@smn.uio.no SMN, kjemi, Nafuma
Bilde av Odile Eisenstein Eisenstein, Odile Professor II odile.eisenstein@kjemi.uio.no kjemi
Bilde av Marius Westgård Erichsen Erichsen, Marius Westgård Stipendiat +47-22857428 m.w.erichsen@kjemi.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Bilde av Christian Fleischer Fleischer, Christian Stipendiat 45275583 christian.fleischer@smn.uio.no Superkondensatorer, Defektkjemi, Kjemi, Elektrokjemi, Fotoelektrokjemi, 2D Materialer, SMN
Gerz, Isabelle Stipendiat isabelle.gerz@kjemi.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Bilde av Astrid Gjelstad Gjelstad, Astrid Førsteamanuensis +47-22857558 astrid.gjelstad@farmasi.uio.no Livsvitenskap - life science, Mikroekstraksjon, Farmasi, Bioanalyse, Kjemi, Legemiddelanalyse, Prøveopparbeidelse, Legemidler