Personer med emneord «Nettpublisering»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ida Marie  Bjørknes Bjørknes, Ida Marie Permisjon +47 22 85 86 41 +47 952 12 402 i.m.bjorknes@mn.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Nettpublisering, sosiale medier
Bilde av Magdalena Edvardsen Edvardsen, Magdalena Førstekonsulent +47-22856418 +47 90258446 magdalena.edvardsen@fys.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, CRISTIN, Nettpublisering
Bilde av Sølvi Haavik Haavik, Sølvi Seniorkonsulent +47-22855748 907 70 604 solvi.haavik@mn.uio.no Utvekslingsseminar, nettpublisering, studieplan, digital eksamen, programseminar, kulturforståelse
Bilde av Marianne  Jacobsen Jacobsen, Marianne Seniorkonsulent + 47 22858319 marianne.jacobsen@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Infosenter, Godkjenning, Karakterutskrift, Studentliv, Studieinformasjon, Nettpublisering
Bilde av Bjarne Røsjø Røsjø, Bjarne Seniorkonsulent 908 45 997 bjarne.rosjo@mn.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, forskningsformidling, sosiale medier
Bilde av Ingrid Sand Sand, Ingrid Seniorkonsulent +47-22854121 +47-90727303 ingrid.sand@mn.uio.no Infosenter, Godkjenning, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Karakterutskrift, Studentliv, Studieinformasjon, Nettpublisering
Bilde av Gunn Kristin Tjoflot Tjoflot, Gunn Kristin Rådgiver +47-22856662 g.k.tjoflot@geo.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Nettpublisering, Sosiale medier, Studieadministrasjon, Pressekontakt
Bilde av Anna Helene Valberg Valberg, Anna Helene Seniorkonsulent +47-22855715 97182523 97 18 25 23 a.h.valberg@mn.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Sosiale medier, Rekruttering, Studentrekruttering, Arrangementer, skolebesøk, karriereintervju
Bilde av Wenche Willoch Willoch, Wenche Redaktør Titan.uio.no +47 98 20 31 22 wenche.willoch@mn.uio.no Titan, Redaktør, Forskningsformidling, Nettpublisering
Bilde av Kari A. Øverby Øverby, Kari A. Nettredaktør 22 85 86 41 928 41 202 k.a.overby@mn.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Nettpublisering, sosiale medier