Personer med emneord «Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko»

Navn Telefon E-post Emneord
Agram, Nacira Postdoktor naciraa@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Matematikk
Amine, Oussama Stipendiat oussamaa@math.uio.no Risiko, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Matematikk
Bachouch, Achref Postdoktor achrefb@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Banos, David Førsteamanuensis +47-22855884 davidru@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Benth, Fred Espen Professor +47-22855892 +47-99262384 (mob) fredb@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA, Matematikk, Energi
Dahl, Kristina Rognlien Postdoktor +47-22854183 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Draouil, Olfa Postdoktor olfad@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Harang, Fabian Andsem Stipendiat fabianah@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Hu, Yaozhong Professor II yaozhoh@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Huseby, Arne Professor +47-22855860 +47-90125434 (mob) arne@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Statistikk
Lagunas Merino, Marc Stipendiat marclagu@math.uio.no matematisk finans, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Lavagnini, Silvia Stipendiat silval@math.uio.no energimarkeder, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, matematisk finans
Lindqvist, Bo Henry Professor II +47-22855862 boli@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Lindstrøm, Tom Louis Professor +47-22855896 lindstro@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, ikke-standard analyse
Natvig, Bent +47-22855872 bent@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Statistikk
Ortiz-Latorre, Salvador Førsteamanuensis salvadoo@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Proske, Frank Norbert Professor +47-22855867 proske@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Simonsen, Iben Cathrine Stipendiat ibens@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Øksendal, Bernt Professor emeritus +47-22855913 oksendal@math.uio.no Matematikk, Centre of Mathematics for Applications - CMA, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko