Personer med emneord «Studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marianne Andresen Andresen, Marianne Førstekonsulent +47-22852422 marvandr@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Innkjøp, Basware, Timelønn, Eksamen
Atubo, Brenda Apili Førstekonsulent +47-22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Timeplanlegging, Studieadministrasjon
Bilde av Karl Johan Ullavik Bakken Bakken, Karl Johan Ullavik Førstekonsulent +47-22856673 k.j.u.bakken@geo.uio.no Studieadministrasjon, Masteropptak, Timeplanlegging
Bergkvam, Øystein Rådgiver +47-22856345 oystein.bergkvam@mn.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, Fusk, Vitnemål
Bilde av Marie Berstad Berstad, Marie Førstekonsulent +47-22857041 marie.berstad@geo.uio.no Studieadministrasjon, Erasmus+, Semesterstart, Studieveiledning, FS, ePhorte
Bilde av Esra Boncuk Boncuk, Esra Førstekonsulent +47-22858218 esrabo@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Masterutdanning, internasjonalisering, Utveksling/Internasjonalisering
Bilde av Kristin Bråthen Bråthen, Kristin Seniorkonsulent +47-22852956 kristinb@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Timeplanlegging, TP, Studieveiledning, Semesterstart
Bilde av Nina Børresen Børresen, Nina Førstekonsulent +47-22856560 nina.borresen@farmasi.uio.no Timeplanlegging, Bilaglønn, Fronter, Studieadministrasjon, Cristin, Ekspedisjon
Bilde av Tom Arild Caspersen Caspersen, Tom Arild Rådgiver +47-22857001 t.a.caspersen@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, eksamen
Bilde av Kirsti Ales Dalseth Dalseth, Kirsti Ales Seniorkonsulent +47-22850476 k.a.dalseth@kjemi.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Lieu Thi Thuy Duong Duong, Lieu Thi Thuy Førstekonsulent +47-22855447 l.t.t.duong@kjemi.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Kristin Broch Eliassen Eliassen, Kristin Broch Avdelingsleder +47-22852834 krishbr@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Innpassingsopptak, Rekruttering
Bilde av Stian Engen Engen, Stian Rådgiver +47-22840262 stian.engen@mn.uio.no Forskerutdanning, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Stian Engen Engen, Stian Adviser +47-22840262 stian.engen@mn.uio.no Studieadministrasjon, Forskerutdanning
Bilde av Elisabeth Giil Giil, Elisabeth Førstekonsulent +47-22855890 elisagiil@math.uio.no Ekspedisjon, Eksamen, Bestillinger, Studieadministrasjon, Nettredaktør, klager, begrunnelser
Bilde av Kristin Johanne Grasmo Grasmo, Kristin Johanne Rådgiver +47-22857640 k.j.grasmo@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning
Bilde av Ellen Kristine Grøholt Grøholt, Ellen Kristine Seniorkonsulent +47-22844865 e.k.groholt@mn.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Studieplaner, Emner, HMS, Studiekvalitet
Gärtner, Anna Clarissa Førstekonsulent +47-22844422 a.c.gartner@kjemi.uio.no Ph.d. saker, Studieadministrasjon, Mena programmet
Bilde av Yvonne Halle Halle, Yvonne Rådgiver +47-22856346 +47 98499208 yvonne.halle@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Studiekvalitet, Læringsmiljø, Nettsider
Bilde av Anne-Lise Siljeholm Hansen Hansen, Anne-Lise Siljeholm Seniorrådgiver +47-22858093 +47-48276884 a.l.s.hansen@mn.uio.no Opptak, Undervisningsplanlegging, FS, Studieadministrasjon, Studieplaner, Tilrettelegging
Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47-22856334 ina.hodnebrug@mn.uio.no Infosenter, Godkjenning, Studieadministrasjon, Karakterutskrift, Studieinformasjon, Studiestart
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47-22856343 22856343 cecilia.hoel@mn.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Eksamen, Vitnemål
Bilde av Anne Gunhild Innes Innes, Anne Gunhild Seniorkonsulent +47-22855869 a.g.innes@geo.uio.no PhD, FS, Parat, ePhorte, Eksamen, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Epay
Bilde av Marianne  Jacobsen Jacobsen, Marianne Seniorkonsulent + 47 22858319 marianne.jacobsen@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Infosenter, Godkjenning, Karakterutskrift, Studentliv, Studieinformasjon, Nettpublisering
Bilde av Anna Mathilde Elisabeth Jarbekk Jarbekk, Anna Mathilde Elisabeth Førstekonsulent +47-22852811 a.m.e.jarbekk@sfe.uio.no Studieadministrasjon