Personer med emneord «ePhorte»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Karl Johan Ullavik Bakken Bakken, Karl Johan Ullavik Seniorkonsulent +47-22856673 k.j.u.bakken@geo.uio.no Studieadministrasjon, Masteropptak, Masterkontrakter, Timeplanlegging, TP, Canvas (LMS), FS, ePhorte
Bilde av Karl Johan Ullavik Bakken Bakken, Karl Johan Ullavik Senior Executive Officer +47-22856673 k.j.u.bakken@geo.uio.no Master contracts, ePhorte, Admission (MSc), Student administration, Canvas (LMS), FS, Scheduling
Bilde av Marie Berstad Berstad, Marie Førstekonsulent +47-22857041 marie.berstad@geo.uio.no Semesterstart, Studieveiledning, ePhorte, Erasmus+, FS, Studieadministrasjon
Bilde av Aasta Karen Engh Engh, Aasta Karen Seniorkonsulent +47-22857979 +47-41670032 a.k.engh@mn.uio.no Ekstern finansiering, Budsjett, Kontrakter, Økonomi, Regnskap, Rapportering, ePhorte, Forskningsadministrasjon, Institutt for biovitenskap
Bilde av Aasta Karen Engh Engh, Aasta Karen Senior Executive Officer +47-22857979 +47-41670032 a.k.engh@mn.uio.no Finance, Reporting, Department of Biosciences, External funding, Budget, Contracts, ePhorte, Research support, Accounts
Bilde av Hanne Eriksen Eriksen, Hanne Førstekonsulent +47-22854482 hanne.eriksen@mn.uio.no Arkiv, Superbruker, ePhorte
Bilde av Hanne Eriksen Eriksen, Hanne Higher Executive Officer +47-22854482 hanne.eriksen@mn.uio.no ePhorte, Superuser, Archive
Bilde av Anne Gunhild Innes Innes, Anne Gunhild Seniorkonsulent +47-22855869 a.g.innes@geo.uio.no FS, Eksamen, Forskerutdanning, ePhorte, PhD, Parat, Epay, Studieadministrasjon
Bilde av Anne Gunhild Innes Innes, Anne Gunhild Senior Executive Officer +47-22855869 a.g.innes@geo.uio.no ePhorte, Parat, FS, study administration, Inspera, student administration, PhD
Bilde av Tino Lamprecht Lamprecht, Tino Førstekonsulent +47-22856945 tino.lamprecht@mn.uio.no ePhorte, Arkiv, Superbruker
Bilde av John Erick  Salazar Salazar, John Erick Arkivansvarlig +47-22856773 j.e.salazar@mn.uio.no Superbruker, ePhorte, Arkiv, arkivansvarlig
Bilde av Tone Grethe Valdal Valdal, Tone Grethe Førstekonsulent t.g.valdal@matnat.uio.no Arkiv, ePhorte