Personer med emneord «python»

Navn Telefon E-post Emneord
Azab, Abdulrahman Senioringeniør +47-22840036 46797339 (mob) abdulrahman.azab@usit.uio.no Java, .Net, Python, Docker, Grid computing, High-Performance computing, High-Throughput computing, Bioinformatics, Galaxy, scrum, HTCondor, Singularity, Programmering
Gjerull, Nils Fredrik Senioringeniør +47-22840071 +47-40451320 (mob) n.f.gjerull@usit.uio.no Vortex, Web, Programmering, Java, python, Ansible, Javascript
Guerrero, Rafael Martinez Sjefingeniør +47-22840091 +47-99256907 (mob) r.m.guerrero@usit.uio.no PostgreSQL, databaser, replication, tuning, linux, SQL, bash, pl/pgsql, cfengine, cert, database security, high availability, system integration, python, monitoring, zabbix, elasticsearch, pgbackman, zabbix-cli, logstash, kibana, automation
Hustad, Kristian Gregorius Vitenskapelig assistent krihus@ifi.uio.no Jupyter, DocOnce, JupyterHub, Python
Larsen, Fredrik Senioringeniør +47-22840748 97709133 fredrik.larsen@usit.uio.no git, Jenkins, Cerebrum, autentisering, C, bash, MQ, API, Python, php, scrum, integrasjon, Ansible, utvikling, Weblogin, RabbitMQ, SAML
Paramanathan, Johan Vitenskapelig assistent johanpar@ifi.uio.no Java, .Net, Python, Docker, Grid computing, High-Performance computing, High-Throughput computing, Bioinformatics, Galaxy, scrum, HTCondor, Singularity, Programmering
Sandve, Geir Kjetil Førsteamanuensis +47-22840861 +47-93853050 (mob) geirksa@ifi.uio.no algoritmer, Genomanalyse, bioinformatikk, programmering, masteroppgave, python
Simeonov, Simeon Senioringeniør +47-99418553 (mob) simeon.simeonov@usit.uio.no Cerebrum, utvikling, SQL, Python, git, C
Vazov, Nikolay Aleksandrov Senioringeniør +47-22840753 n.a.vazov@usit.uio.no Galaxy, Portaler, Perl, Python, SQL