Personer med emneord «strålingsfysikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Nina Frederike J Edin Edin, Nina Frederike J Senioringeniør +47-22855492 n.f.j.edin@fys.uio.no Biomedisinsk fysikk, Biofysikk, Medisinsk fysikk, Strålingsfysikk, Strålingsbiofysikk, Kreft, Strålevern, Hypoxi, Lavdosestråling, Cellekinetikk, Celle- og molekylærbiologi, Livsvitenskap - life science
Bilde av Magne Sveen Guttormsen Guttormsen, Magne Sveen Professor +47-22856460 +47-45667796 m.s.guttormsen@fys.uio.no Syklotronlaboratoriet, kjernefysikk, strålingsfysikk, nukleærmedisin, detektorer, instrumentering
Bilde av Eli Olaug Hole Hole, Eli Olaug Professor +47-22855643 e.o.hole@fys.uio.no biofysikk, medisinsk fysikk, biomedisinsk fysikk, medisinsk fysikk, strålingsfysikk, strålingsbiofysikk, magnetisk resonans, EPR spektroskopi, ESR spektroskopi, dosimetri, strålevern
Bilde av Ingerid Skjei Knudtsen Knudtsen, Ingerid Skjei i.s.knudtsen@fys.uio.no Medisinsk fysikk, biofysikk, strålingsfysikk, medisinsk avbildning, PET/CT
Bilde av Eirik Malinen Malinen, Eirik Professor +47-22855682 eirik.malinen@fys.uio.no medisinsk fysikk, stråleterapi, medisinsk avbildning, biofysikk, strålingsfysikk, magnetisk resonans, EPR spektroskopi, dosimetri
Bilde av Lars Tore Gyland Mikalsen Mikalsen, Lars Tore Gyland stipendiat 22857375 98698819 l.t.g.mikalsen@fys.uio.no Biomedisinsk fysikk, biofysikk, medisinsk fysikk, strålingsfysikk, strålingsbiofysikk, fysikk, kreft, hypoxi, patologi, bildeanalyse
Bilde av Erik O Pettersen Pettersen, Erik O Professor +47-22855644 e.o.pettersen@fys.uio.no Livsvitenskap, biomedisinsk fysikk, biofysikk, medisinsk fysikk, strålingsfysikk, strålingsbiofysikk, kreft, stråleværn, hypoxi, lavdosestråling, cellekinetikk, celle- og molekylærbiologi
Bilde av Sunniva Rose Rose, Sunniva Kontorsjef +47-92833233 92 83 32 33 sunniva.rose@fys.uio.no kjernefysikk, strålingsfysikk, nukleær teknologi
Bilde av Espen Rusten Rusten, Espen +47 410 12 256 espen.rusten@fys.uio.no biomedisinsk fysikk, PET/CT, medisinsk avbildning, magnetisk resonans, biofysikk, medisinsk fysikk, strålingsfysikk, Metabolomikk
Bilde av Einar Sagstuen Sagstuen, Einar Professor, Seksjonsleder ++47 228 55653 ++47 957 98170 einar.sagstuen@fys.uio.no biomedisinsk fysikk, biofysikk, medisinsk fysikk, strålingsfysikk, strålingsbiofysikk, magnetisk resonans, EPR spektroskopi, ESR spektroskopi, dosimetri
Bilde av Gry M.  Tveten Tveten, Gry M. Postdoktor +4722855486 +4799456726 g.m.tveten@fys.uio.no strålingsfysikk, kjernefysikk, instrumentering, simulering, ioneoptikk