Norwegian

Centre for Materials Science and Nanotechnology Chemistry (SMNKJEMI)

Postadresse Postboks 1126 Blindern, 0318 Oslo
Besøksadresse Sem Sælands vei 26
Kjemibygningen
0371 Oslo
Stedkode 151710

Ansatte

Listen inneholder 66 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Baldissera, Gustavo gustavo.baldissera@smn.uio.no
Barakzehi, Marjan marjan.barakzehi@smn.uio.no
Bianchini, Federico Postdoctoral Fellow federico.bianchini@smn.uio.no
Bjørheim, Tor Svendsen Researcher t.s.bjorheim@kjemi.uio.no
Bondevik, Tarjei Doctoral Research Fellow 476 06 320 tarjei.bondevik@smn.uio.no
Boström, Mathias mathias.bostrom@smn.uio.no
Buono, Carlo Postdoctoral Fellow carlo.buono@smn.uio.no
Chatzitakis, Athanasios Eleftherios Researcher +47-45150893 (mob) 45150893 a.e.chatzitakis@smn.uio.no
Chavan, Sachin Maruti +47-22855451 s.m.chavan@kjemi.uio.no
Clark, Daniel Postdoctoral Fellow daniel.clark@smn.uio.no
D`Angelo, Martina Higher Executive Officer +47-96714467 martina.dangelo@smn.uio.no
Dayaghi, Amir Masoud Postdoctoral Fellow a.m.dayaghi@smn.uio.no
Dhak, Prasanta Postdoctoral Fellow +47-22858637 +4792565064 prasanta.dhak@smn.uio.no
Duparc, Marion Jeanne Louise Doctoral Research Fellow +47-46725971 m.j.l.duparc@smn.uio.no
Dyballa, Michael Martin Researcher +47-55856694 m.m.dyballa@smn.uio.no
Emhjellen, Linn Katinka Doctoral Research Fellow lkemhjel@student.matnat.uio.no
Fiedler, Johannes johannes.fiedler@smn.uio.no
Fjellvåg, Asbjørn Slagtern Doctoral Research Fellow +47-22855562 a.s.fjellvag@smn.uio.no
Fjellvåg, Øystein Slagtern Doctoral Research Fellow 95754508 (mob) +47 95754508 o.s.fjellvag@smn.uio.no
Fleischer, Christian Doctoral Research Fellow 45275583 chrfl@student.matnat.uio.no
Getz, Michael Stipendiat 97684224 (mob) 97684224 michael.getz@fys.uio.no
Glesne, Erik Doctoral Research Fellow erikgle@student.matnat.uio.no
Glessi, Cristiano Doctoral Research Fellow cristiano.glessi@smn.uio.no
Gutterød, Emil Sebastian Doctoral Research Fellow e.s.gutterod@smn.uio.no
Hansen, Per-Anders Stensby Researcher +47-48245746 (mob) p.a.s.hansen@kjemi.uio.no
Hu, Yang Researcher +47-22840657 yang.hu@smn.uio.no
Hylland, Knut Tormodssønn Doctoral Research Fellow k.t.hylland@smn.uio.no
Ihlefeldt, Franziska Stefanie Doctoral Research Fellow +47 285 57409 f.s.ihlefeldt@smn.uio.no
Ivashenko, Oleksii Postdoctoral Fellow oleksii.ivashenko@smn.uio.no
Jensen, Martin Research Assistant martin.jensen@kjemi.uio.no
Karlsen, Victoria Research Technician victoria.karlsen@smn.uio.no
Karthikeyan, Jayakumar Vitenskapelig assistent jayakumar.karthikeyan@smn.uio.no
Kaur, Gurpreet Doctoral Research Fellow gurpreet.kaur@smn.uio.no
Kumar, Susmit Researcher 22857014 95284691 (mob) susmit.kumar@kjemi.uio.no
Kvalvik, Julie Nitsche Doctoral Research Fellow 97512297 (mob) j.n.kvalvik@smn.uio.no
Kvamme, Kristian Breivik Doctoral Research Fellow +47-22859097 kristbkv@student.matnat.uio.no
Kømurcu, Mustafa Doctoral Research Fellow mustafa.komurcu@smn.uio.no
Lang, Eva Kathrin Higher Executive Officer +47-22854022 e.k.lang@smn.uio.no
Lazzarini, Andrea Postdoctoral Fellow +47 40347888 andrea.lazzarini@smn.uio.no
Levchenko, Volodymyr Doctoral Research Fellow +47 966 54 644 volodymyr.levchenko@smn.uio.no
Li, Xinyu Doctoral Research Fellow 92537836 xinyu.li@smn.uio.no
Liu, Xin Researcher xin.liu@smn.uio.no
Madathil, Reshma Doctoral Research Fellow reshma.madathil@smn.uio.no
Malerød-Fjeld, Harald Visiting Researcher +47-22840626 harald.malerod-fjeld@smn.uio.no
Manabe, Ryo ryo.manabe@smn.uio.no
Mentel, Lukasz 22 85 57428 lukasz.mentel@smn.uio.no
Mortén, Magnus Doctoral Research Fellow magnusmo@student.matnat.uio.no
Pappas, Dimitrios Doctoral Research Fellow +4798845437 dimitrios.pappas@smn.uio.no
Periyasamy, Manimuthu Postdoctoral Fellow +47-22857014 +47-40980076 (mob) manimuthu.periyasamy@smn.uio.no
Pettersson, Karen Førstekonsulent +47-22854328 karen.pettersson@smn.uio.no
Pinilla Herrero, Irene i.p.herrero@kjemi.uio.no
Redekop, Evgeniy Postdoctoral Fellow evgeniy.redekop@smn.uio.no
Rethinaraj, Mariyal Jebasty m.j.rethinaraj@smn.uio.no
Rotunno, Giuseppe Doctoral Research Fellow giuseppe.rotunno@smn.uio.no
Ruud, Amund Doctoral Research Fellow amund.ruud@kjemi.uio.no
Sahoo, Prangya Parimita +47-22850506 p.p.sahoo@smn.uio.no
Schuler, Raphael Doctoral Research Fellow raphael.schuler@smn.uio.no
Strandbakke, Ragnar Postdoctoral Fellow +47-22840660 ragnar.strandbakke@kjemi.uio.no
Sverdlilje, Katja Sofie Støren Doctoral Research Fellow 9691 0909 k.s.s.sverdlilje@smn.uio.no
Sønsteby, Henrik Hovde Postdoctoral Fellow +47-22855617 92097702 (mob) h.h.sonsteby@kjemi.uio.no
Vajeeston, Ponniah Forsker +47-22855613 +47-45270694 (mob) ponniah.vajeeston@kjemi.uio.no
Vøllestad, Einar Researcher einar.vollestad@smn.uio.no
Weibye, Kristian Doctoral Research Fellow +47-22855584 kristian.weibye@smn.uio.no
Wind, Julia Postdoctoral Fellow julia.wind@smn.uio.no
Xu, Kaiqi Doctoral Research Fellow 48671413 kaiqi.xu@smn.uio.no
Zheng, Jian Postdoctoral Fellow +47-22844340 jian.zheng@smn.uio.no