Ansatte - Senter for Jordens utvikling og dynamikk - Side 3

Se en mer detaljert oversikt over ansatte og forskergrupper på våre engelske sider.

Listen inneholder 74 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Rian, Maiken Thorvaldsen Vitenskapelig assistent maikentr@student.geo.uio.no
Robert, Boris Postdoktor boris.robert@geo.uio.no
Rolf, Tobias +47-22854087 tobias.rolf@geo.uio.no
Schweitzer, Johannes Førsteamanuensis johannes.schweitzer@geo.uio.no
Sekhar, Aswin Postdoktor aswin.sekhar@geo.uio.no
Shephard, Grace Postdoktor +47-22854085 g.e.shephard@geo.uio.no
Shulgin, Alexey Postdoktor alexey.shulgin@geo.uio.no
Silkoset, Petter Overingeniør +47-22856111 petter.silkoset@geo.uio.no
Skudal, Guro H. Vitenskapelig assistent gurohsk@student.matnat.uio.no
Småkasin, Rikke Øya Vitenskapelig assistent rikkeos@student.matnat.uio.no
Spakman, Willem Forsker willem.spakman@geo.uio.no
Stein, Holly J. Forsker +47-22855006 h.j.stein@geo.uio.no
Steinberger, Bernhard Forsker bernhard.steinberger@geo.uio.no
Stokke, Ella Wulfsberg Stipendiat e.w.stokke@geo.uio.no
Straume, Eivind Olavson Stipendiat e.o.straume@geo.uio.no
Svensen, Henrik Forsker +47-22856946 +47-93053870 (mob) hensven@geo.uio.no
Sørhus, Kathrine Vitenskapelig assistent kathrsor@student.matnat.uio.no
Tan, Pingchuan Stipendiat pingchuan.tan@geo.uio.no
Torsvik, Trond Helge Professor +47-22856416 t.h.torsvik@geo.uio.no
Trønnes, Reidar G Professor +47-22851644 r.g.tronnes@nhm.uio.no Mineralogi, mineralfysikk, petrologi, geokjemi, (eksperimentell), geodynamikk, seismologi, Jorda, planeter, Solsystemet, meteoritter, vulkaner
Uppalapati, Sruthi Stipendiat +47-98479562 sruthi.uppalapati@geo.uio.no
Werner, Stephanie Førsteamanuensis +47-22856472 stephanie.werner@geo.uio.no
Zaputlyaeva, Alexandra Stipendiat +47-22855011 alexandra.zaputlyaeva@geo.uio.no
von den Broek, Joost Stipendiat j.v.d.broek@geo.uio.no