Deltakere i Presis modellering og analyse (PMA)

Fra UiO

Navn Telefon E-post Emneord
Shiji Bijo Stipendiat shijib@ifi.uio.no
Antonio Gonzalez Burgueno Stipendiat antonigo@ifi.uio.no
Crystal Chang Din Postdoktor crystald@ifi.uio.no formal methods, verification, concurrency, object-orientation
Daniel Schnetzer Fava Stipendiat danielsf@ifi.uio.no
Anastasia Gkolfi Stipendiat natasa@ifi.uio.no
Lin Jia-Chun Postdoktor kellylin@ifi.uio.no
Einar Broch Johnsen Professor +47-22852509 einarj@ifi.uio.no informatikk, programmering og nettverk, logikk, sikkerhet, teoretisk databehandling, kvalitetssikring av programvaresystemer, software engineering, modellering av programvaresystemer, analyse av programvaresystemer, formelle metoder, objekt-orientering, parallelle og distribuerte systemer, Programmeringsspråk
Jacopo Mauro Postdoktor +47-22850465 jacopom@ifi.uio.no
Olaf Owe Professor +47-22852449 olaf@ifi.uio.no informatikk, programmering og nettverk, logikk, sikkerhet, teoretisk databehandling, kvalitetssikring av programvaresystemer, software engineering, modellering av programvaresystemer, analyse av programvaresystemer, formelle metoder, objekt-orientering, parallelle og distribuerte systemer, Programmeringsspråk
Ka I Pun Postdoktor +47-22840062 violet@ifi.uio.no
Toktam Ramezanifarkhani Forsker +47-22840137 toktamr@ifi.uio.no
Martin Steffen Professor +47-22850417 msteffen@ifi.uio.no
Volker Stolz Førsteamanuensis +47-22852438 stolz@ifi.uio.no programming languages, programmeringsspråk, formal methods, model transformation, UML, QVT, Haskell, FreeBSD, object-orientation, verification
Johanna Beate Stumpf Stipendiat johanbst@ifi.uio.no
Silvia Lizeth Tapia Tarifa Forsker +47-22852763 sltarifa@ifi.uio.no formal methods, software engineering, cloud computing, parallel systems, distributed systems, object-orientation, modeling, deployment
Shukun Tokas Stipendiat shukunt@ifi.uio.no
Ingrid Chieh Yu Førsteamanuensis +47-22845525 ingridcy@ifi.uio.no
Peter Csaba Ølveczky Professor +47-22852498 peterol@ifi.uio.no
Rudolf Schlatte Forsker +47-22852971 rudi@ifi.uio.no
Bjørnar Steinnes Luteberget Student 97125454 bjornalu@ifi.uio.no
Elahe Fazeldehkordi Stipendiat elahe.fazeldehkordi@its.uio.no
Christian Johansen Forsker +47-22850481 cristi@ifi.uio.no security, privacy, concurrency models, formal methods, safety verification, automated tools, logic in computer science, process algebras, semantics of programming languages, security ceremonies, access control