Deltakere i Presis modellering og analyse (PMA)

Fra UiO

Navn Telefon E-post Emneord
Shiji Bijo Stipendiat shijib@ifi.uio.no
Crystal Chang Din Postdoktor crystald@ifi.uio.no verification, formal methods, concurrency, object-orientation
Daniel Schnetzer Fava Stipendiat danielsf@ifi.uio.no
Anastasia Gkolfi Stipendiat natasa@ifi.uio.no
Antonio Gonzalez Burgueno Stipendiat antonigo@ifi.uio.no
Einar Broch Johnsen Professor +47-22852509 einarj@ifi.uio.no informatikk, sikkerhet, kvalitetssikring av programvaresystemer, analyse av programvaresystemer, objekt-orientering, programmering og nettverk, software engineering, logikk, formelle metoder, modellering av programvaresystemer, parallelle og distribuerte systemer, teoretisk databehandling, Programmeringsspråk
Jacopo Mauro Postdoktor +47-22850465 jacopom@ifi.uio.no
Olaf Owe Professor +47-22852449 olaf@ifi.uio.no Programmeringsspråk, software engineering, teoretisk databehandling, objekt-orientering, kvalitetssikring av programvaresystemer, informatikk, programmering og nettverk, analyse av programvaresystemer, sikkerhet, modellering av programvaresystemer, parallelle og distribuerte systemer, logikk, formelle metoder
Volker Stolz Førsteamanuensis +47-22852438 stolz@ifi.uio.no model transformation, object-orientation, programming languages, formal methods, verification, programmeringsspråk, FreeBSD, QVT, Haskell, UML
Johanna Beate Stumpf Stipendiat johanbst@ifi.uio.no
Silvia Lizeth Tapia Tarifa Forsker +47-22852763 sltarifa@ifi.uio.no object-orientation, formal methods, cloud computing, parallel systems, modeling, software engineering, distributed systems, deployment
Ingrid Chieh Yu Førsteamanuensis +47-22845525 ingridcy@ifi.uio.no
Peter Csaba Ølveczky Professor +47-22852498 peterol@ifi.uio.no
Lin Jia-Chun Postdoktor kellylin@ifi.uio.no
Ka I Pun Førsteamanuensis +47-22840062 violet@ifi.uio.no
Toktam Ramezanifarkhani Forsker +47-22840137 toktamr@ifi.uio.no Information Security, Programming Languages, Security Management
Martin Steffen Professor +47-22850417 msteffen@ifi.uio.no
Shukun Tokas Stipendiat shukunt@ifi.uio.no
Rudolf Schlatte Forsker +47-22852971 rudi@ifi.uio.no
Bjørnar Steinnes Luteberget
Christian Johansen Forsker +47-22850481 cristi@ifi.uio.no concurrency models, process algebras, access control, safety verification, privacy, security ceremonies, logic in computer science, formal methods, security, automated tools, semantics of programming languages
Farzane Karami Stipendiat farzanka@ifi.uio.no
Hamed Arshad Stipendiat hamedar@ifi.uio.no
Elahe Fazeldehkordi Stipendiat elahe.fazeldehkordi@its.uio.no
Hien Dang Ha The Student hthdang@student.matnat.uio.no