Teknisk/administrativt ansatte

Personer 1 - 48 av 48
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Katja Elisabeth Andersson Andersson, Katja Elisabeth Førstekonsulent - permisjon katjaa@ifi.uio.no
Bilde av Marianne Andresen Andresen, Marianne Førstekonsulent +47-22852422 marvandr@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Innkjøp, Basware, Timelønn, Eksamen
Bilde av Eli Berge Berge, Eli Seniorrådgiver +47-22852497 elibe@ifi.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Rekruttering, Forskningsformidling, Cristin
Bilde av Thomas Bertelsen Bertelsen, Thomas Seniorkonsulent +47-22840955 40866227 40866227 thomber@ifi.uio.no
Bilde av Esra Boncuk Boncuk, Esra Førstekonsulent +47-22858218 esrabo@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Masterutdanning, internasjonaliser
Brooke, Rachael Senioringeniør rachaelb@ifi.uio.no
Bilde av Eskil Brun Brun, Eskil Senioringeniør +47-22852436 +47-90625406 eskil@ifi.uio.no Linux
Bilde av Kristin Bråthen Bråthen, Kristin Seniorkonsulent +47-22852956 +47-22852410 kristinb@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Timeplanlegging, TP, Studieveiledning, Semesterstart
Bilde av Svein Bøe Bøe, Svein Senioringeniør +47-22840170 +47-92442858 svein@ifi.uio.no
Cameron, David Centre Coordinator +47 22 85 04 46 +47 480 84 637 davidbc@ifi.uio.no
Bilde av Øystein Christiansen Christiansen, Øystein Senioringeniør +47-22852462 +47-92429003 oec@ifi.uio.no Innkjøp
Bilde av Kirsti Ales Dalseth Dalseth, Kirsti Ales Seniorkonsulent +47-22850476 kirstid@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Masterutdanning, Tilsettingssutvalg
Bilde av Kristin Broch Eliassen Eliassen, Kristin Broch Avdelingsleder +47-22852834 krishbr@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Innpassingsopptak, Rekruttering
Fjelstad, Erling Overingeniør erlinfj@ifi.uio.no
Gammersvik, Øystein Avdelingsingeniør oystg@ifi.uio.no
Bilde av Abyot Asalefew Gizaw Gizaw, Abyot Asalefew Senioringeniør +47-22840056 abyotag@ifi.uio.no
Grelland, Halvdan Hoem Overingeniør halvdang@ifi.uio.no
Bilde av Sveinung Gundersen Gundersen, Sveinung Senioringeniør +47-22840862 sveinung.gundersen@medisin.uio.no Bioinformatikk, Genomikk, Statistikk, Informatikk
Bilde av Yngve Hafting Hafting, Yngve Senioringeniør +47-22841691 +47-41120878 yngveha@ifi.uio.no 3D-printing, Elektronikk, Programmering, Verneombud, innkjøp, FPGA
Bilde av Jørn Hagerup Hagerup, Jørn Senioringeniør +47-22852891 joern@ifi.uio.no Utskrift, Brukeradministrasjon, Filtjenere
Hansen, Morten Olav Senioringeniør morteoh@ifi.uio.no
Bilde av Thomas Hansen Hansen, Thomas Senioringeniør +47-22852747 +47-92299305 thoh@ifi.uio.no Mac
Bilde av Lars Håkedal Håkedal, Lars Senioringeniør +47-22840806 +47-90749204 larsha@ifi.uio.no
Bilde av Asbjørg Dyveke Johnsen Johnsen, Asbjørg Dyveke Seniorrådgiver +47-22840560 98878742 dyvekej@ifi.uio.no
Kanjooparambil, Jiju Jose Senioringeniør jijujk@ifi.uio.no
Bilde av Terje Knudsen Knudsen, Terje Senioringeniør +47-22852748 +47-93023847 terjek@ifi.uio.no IT-tjenester, AV-tjenester, Byggesaker
Bilde av Tore Kristoffersen Kristoffersen, Tore Senioringeniør +47-22852894 torekr@ifi.uio.no Windows
Bilde av Olav Stanly Kyrvestad Kyrvestad, Olav Stanly Senioringeniør +47-22852412 +47-93401045 olavky@ifi.uio.no IT-støtte til forskning, IT-støtte til utdanning, CAD, Elektronikk, Innkjøp, Nanoelektronikk og robotikk, HMS
Loba, Alice Aké Førstekonsulent aliceal@ifi.uio.no
Bilde av Jonas Modahl Mørkås Mørkås, Jonas Modahl Seniorkonsulent +47-22852953 jonasmm@ifi.uio.no
Bilde av Mehdi Noroozi Noroozi, Mehdi Ingeniør +47-22850457 mehdin@ifi.uio.no Brukerstøtte, IT-tjenester, AV-tjenester, Lokal-IT, IT-støtte til forskning, IT-støtte til undervisning
Persson, Cecilia Senioringeniør cecilper@ifi.uio.no
Pinard, Matthieu Senioringeniør +47-91733409 81549300 matthiep@ifi.uio.no
Polak, Mark Overingeniør markpo@ifi.uio.no
Bilde av Nicolay Ramm Ramm, Nicolay Overingeniør nicolayr@ifi.uio.no
Bilde av Stian Sandvold Sandvold, Stian Overingeniør 91382683 stianmsa@ifi.uio.no
Bilde av Ingunn Gulliksen Semsøy Semsøy, Ingunn Gulliksen Senioringeniør +4790271604 ingunngs@ifi.uio.no
Bilde av Endre Aalrust Shaw Shaw, Endre Aalrust Senioringeniør +47-22840825 endreak@ifi.uio.no Lokal-IT
Bilde av Mozhdeh Sheibani Harat Sheibani Harat, Mozhdeh Seniorkonsulent +47-22840130 mharat@ifi.uio.no PhD, internasjonalisering
Bilde av Kristin Skar Skar, Kristin Senioringeniør +47-22852461 +47-22852410 +47-92404514 kritisk@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til forskning, IT-støtte til undervisning
Bilde av Knut Staring Staring, Knut Senioringeniør +47-22840880 +47-91880522 knutst@ifi.uio.no
Stensland, Håkon Kvale Førsteamanuensis +47-22840839 +47-41317406 haakonks@ifi.uio.no
Thorarensen, Hildur Sif Avdelingsingeniør hildur@ifi.uio.no
Bilde av Narve Trædal Trædal, Narve Kontorsjef +47-22852418 +47-41020255 narvet@ifi.uio.no Administrativ leiar, Personaladministrasjon
Bilde av Mari Helén Varøy Varøy, Mari Helén Seniorkonsulent +47-22852925 marihva@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Brannvern, Helse, miljø og sikkerhet (HMS)
Worren, Merete Molton Overingeniør +47-22858506 meretewo@ifi.uio.no
Bilde av Jan Henrik Øverland Øverland, Jan Henrik Senioringeniør janhov@ifi.uio.no
Bilde av Lars Helge Øverland Øverland, Lars Helge Senioringeniør larshelg@ifi.uio.no