print logo

Teknisk/administrativt ansatte

Personer 1 - 32 av 32
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Katja Elisabeth Andersson Andersson, Katja Elisabeth Førstekonsulent +47-22852877 katjaa@ifi.uio.no Eksamen, obligatoriske oppgaver, ekspedisjon
Bilde av Hema Awasthi Awasthi, Hema Seniorkonsulent +47-22852417 hemaa@ifi.uio.no Økonomirapporter, Prosjektøkonomi, Budsjett, Søknader
Bilde av Adrian C. Bakkeby Bakkeby, Adrian C. Lærling adriancb@ifi.uio.no
Bilde av Eli Berge Berge, Eli Rådgiver +47-22852497 elibe@ifi.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Forskningsformidling, Cristin, Årsrapport
Bilde av Thomas Bertelsen Bertelsen, Thomas Førstekonsulent +47-22840955 40866227 thomber@ifi.uio.no
Bilde av Hilde Charlotte Blomberg Blomberg, Hilde Charlotte Førstekonsulent +47-22852937 hildecbl@ifi.uio.no Cristin, Innkjøp, Disputas
Bilde av Eskil Gunnar Brun Brun, Eskil Gunnar Senioringeniør +47-22852436 eskil@ifi.uio.no Linux
Bilde av Kristin Bråthen Bråthen, Kristin Førstekonsulent +47-22852956 +47-22852410 kristinb@ifi.uio.no
Bilde av Svein Bøe Bøe, Svein Senioringeniør +47-22840170 +47-92442858 svein@ifi.uio.no
Bilde av Øystein Christiansen Christiansen, Øystein Senioringeniør +47-22852462 +47-92429003 oec@ifi.uio.no Innkjøp
Bilde av Kirsti Ales Dalseth Dalseth, Kirsti Ales Førstekonsulent +47-22850476 kirstid@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Masterutdanning, Opptak, Studieplaner, Avsluttende eksamen Master, Undervisningsutvalg
Bilde av Kristin Broch Eliassen Eliassen, Kristin Broch Avdelingsleder +47-22852834 krishbr@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Innpassingsopptak, Rekruttering
Bilde av Sveinung Gundersen Gundersen, Sveinung Overingeniør +47-22840862 sveinung.gundersen@medisin.uio.no
Bilde av Yngve Hafting Hafting, Yngve Senioringeniør +47-22841691 +47-41120878 yngveha@ifi.uio.no 3D printing, Elektronikk, Programmering, Verneombud, innkjøp, FPGA
Bilde av Jørn Hagerup Hagerup, Jørn Overingeniør +47-22852891 joern@ifi.uio.no Utskrift, Brukeradministrasjon, Filtjenere
Hansen, Morten Olav Overingeniør morteoh@ifi.uio.no
Bilde av Thomas Hansen Hansen, Thomas Senioringeniør +47-22852747 +47-92299305 thoh@ifi.uio.no Mac
Bilde av Lars Håkedal Håkedal, Lars Senioringeniør +47-22840806 +47-90749204 larsha@ifi.uio.no Nett, Telefoni
Bilde av Terje Knudsen Knudsen, Terje Senioringeniør +47-22852748 +47-93023847 terjek@ifi.uio.no
Bilde av Endre Aalrust Kristoffersen Kristoffersen, Endre Aalrust Vitenskapelig assistent endreak@ifi.uio.no Brukerstøtte
Bilde av Tore Kristoffersen Kristoffersen, Tore Senioringeniør +47-22852894 torekr@ifi.uio.no Windows
Bilde av Olav Stanly Kyrvestad Kyrvestad, Olav Stanly Senioringeniør +47-22852412 +47-93401045 olavky@ifi.uio.no CAD, Elektronikk, Innkjøp, Nanoelektronikk og robotikk, HMS
Bilde av Erik Løken Løken, Erik Seniorkonsulent +47-22840560 eriloke@ifi.uio.no
Bilde av  Jonas Modahl Mørkås Mørkås, Jonas Modahl Førstekonsulent +47-22852953 jonasmm@ifi.uio.no
Bilde av Mozhdeh Sheibani Harat Sheibani Harat, Mozhdeh Seniorkonsulent +47-22840130 mharat@ifi.uio.no
Bilde av Kristin Skar Skar, Kristin Senioringeniør +47-22852461 +47-22852410 +47-92404514 kritisk@ifi.uio.no Databaser, Web, Brukerstøtte
Stensland, Håkon Kvale Senioringeniør +47-22840839 +47-41317406 haakonks@ifi.uio.no iAD
Bilde av Narve Trædal Trædal, Narve Kontorsjef +47-22852418 +47-41020255 narvet@ifi.uio.no Administrativ ledelse, HR
Bilde av Inna Tukh Tukh, Inna Førstekonsulent +47-22852790 innat@ifi.uio.no
Bilde av Geir Ulvestad Ulvestad, Geir Rådgiver +47-22852413 geirulv@ifi.uio.no
Bilde av Mari Helén Varøy Varøy, Mari Helén Førstekonsulent +47-22852925 marihva@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Master, Veiledning, Studieplaner, Godkjenning
Bilde av Fredrik Wilhelmsen Wilhelmsen, Fredrik Avdelingsingeniør fredrw@ifi.uio.no Brukerstøtte