Personer

Søk etter ansatte og studenter

Personer 1 - 25 av 64
Navn Telefon E-post Emneord
Andreassen, Øyvind Professor II +47-64844700 oyvind.andreassen@its.uio.no
Berger, Tor Førsteamanuensis tor.berger@its.uio.no
Bloebaum, Trude Hafsøe Universitetslektor t.h.bloebaum@its.uio.no
Bruvoll, Solveig Førsteamanuensis solveig.bruvoll@its.uio.no
Bråten, Lars Erling Professor II l.e.braten@its.uio.no
Bugge, Markus Førsteamanuensis markus.bugge@its.uio.no
Chowdhury, Mohammad Mushfiqur Rahman Førsteamanuensis m.m.r.chowdhury@its.uio.no
Dyrdal, Idar Universitetslektor idar.dyrdal@its.uio.no
Engelstad, Paal Einar Professor II p.e.engelstad@its.uio.no
Bilde av Elahe Fazeldehkordi Fazeldehkordi, Elahe Stipendiat elahe.fazeldehkordi@its.uio.no
Forseth, Sissel Førsteamanuensis sissel.forseth@its.uio.no
Bilde av Oddvar Hallingstad Hallingstad, Oddvar oddvar.hallingstad@mn.uio.no
Bilde av Svein-Erik Hamran Hamran, Svein-Erik Professor II +47-63807254 sveinerh@its.uio.no
Hauback, Bjørn Professor II +47-22856422 bjorn.hauback@its.uio.no
Bilde av Halvard Haug Haug, Halvard Førsteamanuensis halvarha@student.matnat.uio.no
Hauglin, Harald Førsteamanuensis harald.hauglin@medisin.uio.no
Helgeland, Anders Førsteamanuensis anders.helgeland@its.uio.no
Helgesen, Geir Professor II 4539 3241 geir.helgesen@its.uio.no
Bilde av Arild Hemstad Hemstad, Arild IT leder 64 84 47 46 arildh@its.uio.no IT-drift
Holmen, Lars Grønmark Stipendiat l.g.holmen@its.uio.no
Haakenaasen, Randi Professor II randi.haakenaasen@its.uio.no
Haavardsholm, Trym Universitetslektor trym.haavardsholm@its.uio.no
Bilde av Tuhta Ismailova Ismailova, Tuhta Seniorkonsulent 64 84 47 00 64 84 47 00 tuhta.ismailova@its.uio.no Arkiv, ekspedisjon, innkjøpsansvarlig, administrasjon av eksamen
Bilde av Christian Johansen Johansen, Christian Forsker +47-22850481 cristi@ifi.uio.no security, privacy, concurrency models, formal methods, safety verification, automated tools, logic in computer science, process algebras, semantics of programming languages, security ceremonies, access control
Johnsen, Frank Trethan Førsteamanuensis +47-63807960 f.t.johnsen@its.uio.no