Personer med emneord «Statistikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Baños, David Ruiz Postdoktor +47-22855884 davidru@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Borgan, Ørnulf Professor +47-22855862 borgan@math.uio.no Statistikk, Biostatistikk
Fenstad, Grete Usterud Professor emeritus +47-22855759 grete@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Glad, Ingrid Kristine Professor +47-22855879 glad@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Gramuglia, Emanuele Stipendiat emanueg@math.uio.no Statistikk, sensor basert overvåkning
Haff, Ingrid Hobæk Førsteamanuensis +47-22856024 ingrihaf@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Helland, Inge Svein Professor emeritus +47-22855873 93688918 (mob) 93688918 ingeh@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Hjort, Nils Lid Professor +47-22855954 nils@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Huseby, Arne Professor +47-22855860 +47-90125434 (mob) arne@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Ko, Vinnie Stipendiat +47-22855918 vinniebk@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Nakkerud, Andreas Stipendiat 99493992 (mob) andreana@math.uio.no Statistikk, Optimering, Innovasjon, Big Data, Logikk, Matematisk Logikk, Data Science, OBDA, Knowledge Representation
Natvig, Bent +47-22855872 bent@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Piacek, Daniel Stipendiat daniepi@student.matnat.uio.no Forsikringssvindel, Statistikk, Avviksdeteksjon
Proske, Frank Norbert Professor +47-22855867 proske@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Samuelsen, Sven Ove Professor +47-22855861 osamuels@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Scheel, Ida Førsteamanuensis +47-22855874 idasch@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Storvik, Geir Olve Professor +47-22855894 geirs@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Swensen, Anders Rygh Professor +47-22855871 swensen@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Tveten, Martin Stipendiat martintv@math.uio.no Statistikk, Avviksdeteksjon, Big Data
Walker, Sam-Erik Stipendiat +47-99700159 (mob) +47 99700159 samerikw@math.uio.no Statistikk og biostatistikk, Statistikk