Deltakere i Stokastisk analyse, finans, forsikring og risiko

Fra UiO

Navn Telefon E-post Emneord
Fred Espen Benth Professor +47-22855892 +47-99262384 (mob) fredb@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA, Energi
Erik Bølviken Professor +47-22855877 erikb@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Giulia Di Nunno Professor +47-22855854 giulian@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Arne Huseby Professor +47-22855860 +47-90125434 (mob) arne@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Tom Louis Lindstrøm Professor +47-22855896 lindstro@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Bent Natvig +47-22855872 bent@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Frank Norbert Proske Professor +47-22855867 proske@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bernt Øksendal Professor emeritus +47-22855913 oksendal@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Jørund Inge Gåsemyr
Kristina Skutlaberg Student kristae@math.uio.no
Kristina Rognlien Dahl Postdoktor +47-22854183 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Salvador Ortiz-Latorre Førsteamanuensis salvadoo@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bo Henry Lindqvist Professor II +47-22855862 boli@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Torstein Kastberg Nilssen +47-22857708 torsteka@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Hannes Hagen Haferkorn Student hanneshh@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Iben Cathrine Simonsen Stipendiat ibens@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Ingrid Hobæk Haff Førsteamanuensis +47-22856024 ingrihaf@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Oussama Amine Stipendiat oussamaa@math.uio.no Matematikk, Risiko, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Yaozhong Hu Professor II yaozhoh@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Fabian Andsem Harang Stipendiat fabianah@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Noor Adilah Ibrahim Student noorai@math.uio.no
Nacira Agram Postdoktor naciraa@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
David Ruiz Baños Postdoktor +47-22855884 davidru@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Yinzhi Wang Stipendiat +47-47727328 yinzhiw@math.uio.no Statistics and biostatistics, Stochastic analysis and finance and insurance and risk
Marc Lagunas Merino Stipendiat marclagu@math.uio.no matematisk finans, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Olfa Draouil Postdoktor olfad@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko