Deltakere i Stokastisk analyse, finans, forsikring og risiko

Fra UiO

Navn Telefon E-post Emneord
Fred Espen Benth Professor +47-22855892 +47-99262384 (mob) fredb@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA, Matematikk, Energi
Erik Bølviken
Giulia Di Nunno Professor +47-22855854 giulian@math.uio.no Matematikk, Stokastisk Analyse/Finans Forsikring og Risiko, CMA - Centre of Mathematics for Applications, STORE, STORM, STOCONINF, FINEWSTOCH
Bent Natvig +47-22855872 bent@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Statistikk
Bernt Øksendal Professor emeritus +47-22855913 oksendal@math.uio.no Matematikk, Centre of Mathematics for Applications - CMA, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Kristina Skutlaberg Student kristae@math.uio.no
Kristina Rognlien Dahl Postdoktor +47-22854183 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Salvador Ortiz-Latorre Førsteamanuensis salvadoo@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bo Henry Lindqvist Professor II +47-22855862 boli@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Iben Cathrine Simonsen Stipendiat ibens@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Arne Huseby Professor +47-22855860 +47-90125434 (mob) arne@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Statistikk
Tom Louis Lindstrøm Professor +47-22855896 lindstro@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, ikke-standard analyse
Frank Norbert Proske Professor +47-22855867 proske@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Jørund Inge Gåsemyr
Torstein Kastberg Nilssen
Hannes Hagen Haferkorn
Oussama Amine Stipendiat oussamaa@math.uio.no Risiko, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Matematikk
Yaozhong Hu Professor II yaozhoh@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Noor Adilah Ibrahim Student noorai@math.uio.no
David Banos Førsteamanuensis +47-22855884 davidru@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Marc Lagunas Merino Stipendiat marclagu@math.uio.no matematisk finans, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Andrea Fiacco Stipendiat andrefi@math.uio.no
Fabian Andsem Harang Stipendiat fabianah@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Nacira Agram Postdoktor naciraa@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Matematikk
Olfa Draouil Postdoktor olfad@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko