Personer

Søk etter ansatte og studenter

Personer 1 - 25 av 167
Navn Telefon E-post Emneord
Adali, Riza Seckin Postdoktor rizasa@math.uio.no Matematikk, Algebraisk geometri
Agram, Nacira Postdoktor naciraa@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Erik Alfsen Alfsen, Erik Professor emeritus 228 55888 alfsen@ math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Amine, Oussama Stipendiat oussamaa@math.uio.no Matematikk, Risiko, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Andersson, Andreas Postdoktor andraan@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Vegard Antun Antun, Vegard Stipendiat 91553728 vegarant@math.uio.no Matematikk, Beregningsorientert matematikk
Bilde av Anis Awal Ayati Ayati, Anis Awal Postdoktor +47-22855988 awalaa@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bachouch, Achref Postdoktor achrefb@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Erik Christopher Bedos Bedos, Erik Christopher Professor +47-22854426 bedos@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Fred Espen Benth Benth, Fred Espen Professor +47-22855892 +47-99262384 fredb@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA, Energi
Bilde av Arnold Bertelsen Bertelsen, Arnold Professor Emeritus +47 228 55859 arnoldb@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Ørnulf Borgan Borgan, Ørnulf Professor +47-22855862 borgan@math.uio.no Statistikk, Biostatistikk
Bilde av Inger Christin Borge Borge, Inger Christin Førstelektor +47-22855830 ingerbo@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri, Matematikkdidaktikk
Bressan, Andrea Postdoktor andbres@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Hans Brodersen Brodersen, Hans Professor +47-22855989 broderse@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Robert Ray Bruner Bruner, Robert Ray Professor II +47-22854186 rrb@math.uio.no Matematikk, topologi
Bærland, Trygve Stipendiat trygveba@math.uio.no Partielle differentiallikninger, Matematikk, Beregningsorientert matematikk
Bilde av Erik Bølviken Bølviken, Erik Professor +47-22855877 erikb@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Carlson, Andreas Førsteamanuensis +47-22857223 acarlson@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Ivana Celik Celik, Ivana Rådgiver +47-22855881 ivanac@math.uio.no Prosjektleder for matematikk.org
Bilde av Tak Shing Chan Chan, Tak Shing Postdoktor taksc@math.uio.no Mekanikk, Fluiddynamikk, Matematikk
Chatterjee, Neelabja Stipendiat neelabjc@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Snorre Harald Christiansen Christiansen, Snorre Harald Professor +47-22857774 snorrec@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Bilde av Jan Arthur Christophersen Christophersen, Jan Arthur Professor +47-22855903 christop@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Lorenzo Ciardo Ciardo, Lorenzo Stipendiat lorenzci@math.uio.no Matematikk, Beregningsorientert matematikk, lineær algebra, Matrix Theory