Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

Personer 101 - 125 av 167
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mikael Mortensen Mortensen, Mikael Førsteamanuensis +47-22855866 mikaem@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Jonas Moss Moss, Jonas Stipendiat jonasmgj@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Knut Martin Mørken Mørken, Knut Martin Professor +47-22855025 +47-91693859 knutm@math.uio.no Splines, B-splines, beregninger, numerisk analyse, wavelets
Bilde av Andreas Nakkerud Nakkerud, Andreas Stipendiat 99493992 andreana@math.uio.no Statistikk, Optimering, Innovasjon, Big Data, Logikk, Matematisk Logikk, Data Science, OBDA, Knowledge Representation
Bilde av Bent Natvig Natvig, Bent +47-22855872 bent@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Sergey Neshveyev Neshveyev, Sergey Professor 22855921 sergeyn@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Dag Normann Normann, Dag +47-22855953 41250205 dnormann@math.uio.no Matematikk, Logikk
Bilde av Tron Omland Omland, Tron Postdoktor 97638997 trono@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, USA
Ortiz-Latorre, Salvador Førsteamanuensis salvadoo@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Ottem, John Christian Førsteamanuensis johnco@math.uio.no
Bilde av Sabrina Pauli Pauli, Sabrina Stipendiat sabrinp@student.matnat.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Christian Pedersen Pedersen, Christian Undvp u/gdkj.ped.utd chrpe@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Geir Kleivstul Pedersen Pedersen, Geir Kleivstul Professor +47-22855851 geirkp@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Ragni Piene Piene, Ragni Professor emeritus +47-22855906 ragnip@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Frank Norbert Proske Proske, Frank Norbert Professor +47-22855867 proske@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Jean Rabault Rabault, Jean Stipendiat jeanra@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Reyna Guadalupe Ramirez De La Torre Ramirez De La Torre, Reyna Guadalupe Stipendiat reynar@math.uio.no Fluiddynamikk, sport, Mekanikk, Elektronikk
Rand, Knut Dagestad Stipendiat knutdr@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Kristian Ranestad Ranestad, Kristian Professor +47-22855917 +47-47811785 ranestad@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Charanya Ravi Ravi, Charanya Postdoktor charanyr@math.uio.no Matematikk, topologi
Bilde av Yngvar Reichelt Reichelt, Yngvar Kontorsjef +47-22855883 reichelt@math.uio.no Administrativ ledelse, Personaladministrasjon, Ansettelser, Økonomi, Strategi
Bilde av Martin Reimers Reimers, Martin Professor +47-22856032 martinre@math.uio.no Beregningsorientert matematikk
Rennemo, Jørgen Vold Postdoktor jorgeren@math.uio.no Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Annika Rigenholt Rigenholt, Annika Seniorkonsulent +47-22855901 annikap@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Attester, Syllabus, Vitnemål
Bilde av Felipe Rincon Pabon Rincon Pabon, Felipe Postdoktor +47 46124515 feliperi@math.uio.no Algebra og algebraisk geometri, Kombinatorikk, Diskret geometri