Personer - Side 7

Søk etter ansatte og studenter

Personer 151 - 175 av 176
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Geir Olve Storvik Storvik, Geir Olve Professor +47-22855894 geirs@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Stubhaug, Arild Forfatter 228 55408 arilds@math.uio.no
Bilde av Susanne Støle-Hentschel Støle-Hentschel, Susanne Stipendiat +47-22855858 susanhen@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Erling Størmer Størmer, Erling Professor Emeritus 228 55880 erlings@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Graigory Sutherland Sutherland, Graigory Postdoktor 55864 graigors@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Kristian Sveen Sveen, Kristian Førsteamanuensis +47-22857228 jks@math.uio.no Mekanikk, fluidmekanikk, PIV, PTV, Schlieren
Bilde av Anders Rygh Swensen Swensen, Anders Rygh Professor +47-22855871 swensen@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Adam Peder Wie Sørensen Sørensen, Adam Peder Wie Førsteamanuensis +47-22855878 apws@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Karsten Trulsen Trulsen, Karsten Professor +47-22855833 +47-41322402 karstent@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Tuyen Trung Truong Truong, Tuyen Trung Førsteamanuensis tuyentt@math.uio.no Flere komplekse variable, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Murat Tutkun Tutkun, Murat Førsteamanuensis tutkun@math.uio.no Turbulence, Wind Energy, Stochastic Processes, Dynamical Systems, Multiphase Flow
Bilde av Martin Tveten Tveten, Martin Stipendiat martintv@math.uio.no Statistikk, Avviksdeteksjon, Big Data
Utstøl Nødland, Bernt Ivar Stipendiat berntin@math.uio.no Algebra og algebraisk geometri
Valnes, Lars Magnus Stipendiat larsmva@math.uio.no Mekanikk
Vanem, Erik Førsteamanuensis erikvan@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Vollestad, Petter Stipendiat pettervo@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Sam-Erik Walker Walker, Sam-Erik Stipendiat +47-99700159 +47 99700159 samerikw@math.uio.no Statistikk og biostatistikk, Statistikk
Wang, Yinzhi Stipendiat +47-47727328 yinzhiw@math.uio.no Statistics and biostatistics, Stochastic analysis and finance and insurance and risk
Bilde av Franziska Weber Weber, Franziska Postdoktor fraziskw@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Wilson, Glen Matthew Postdoktor glenw@math.uio.no Matematikk, Geometri og Topologi
Bilde av Ragnar Winther Winther, Ragnar Professor +47-22855935 rwinther@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Bilde av Erlend Fornæss Wold Wold, Erlend Fornæss Professor +47-22855915 erlendfw@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Bilde av Bernt Øksendal Øksendal, Bernt Professor emeritus +47-22855913 oksendal@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Bilde av Paul Arne Østvær Østvær, Paul Arne Professor +47-22855912 paularne@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av  Nils Øvrelid Øvrelid, Nils 228 55893 nilsov@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable