Personer med emneord «Statistikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av David Ruiz Baños Baños, David Ruiz Postdoktor +47-22855884 davidru@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Ørnulf Borgan Borgan, Ørnulf Professor +47-22855862 borgan@math.uio.no Statistikk, Biostatistikk
Bilde av Grete Usterud Fenstad Fenstad, Grete Usterud Professor emeritus +47-22855759 grete@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Ingrid Kristine Glad Glad, Ingrid Kristine Professor +47-22855879 glad@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Gramuglia, Emanuele Stipendiat emanueg@math.uio.no Statistikk, sensor basert overvåkning
Bilde av Sveinung Gundersen Gundersen, Sveinung Senioringeniør +47-22840862 sveinugu@ifi.uio.no Bioinformatikk, Genomikk, Statistikk, Informatikk
Bilde av Ingrid Hobæk Haff Haff, Ingrid Hobæk Førsteamanuensis +47-22856024 ingrihaf@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Inge Svein Helland Helland, Inge Svein Professor emeritus +47-22855873 93688918 93688918 ingeh@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Gudmund Horn Hermansen Hermansen, Gudmund Horn Førsteamanuensis +47-22855884 gudmunhh@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Nils Lid Hjort Hjort, Nils Lid Professor +47-22855954 nils@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Arne Huseby Huseby, Arne Professor +47-22855860 +47-90125434 arne@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Vinnie Ko Ko, Vinnie Stipendiat +47-22855918 vinniebk@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Andreas Nakkerud Nakkerud, Andreas Stipendiat 99493992 andreana@math.uio.no Statistikk, Optimering, Innovasjon, Big Data, Logikk, Matematisk Logikk, Data Science, OBDA, Knowledge Representation
Bilde av Bent Natvig Natvig, Bent +47-22855872 bent@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Daniel Piacek Piacek, Daniel Stipendiat daniepi@student.matnat.uio.no Forsikringssvindel, Statistikk, Avviksdeteksjon
Bilde av Frank Norbert Proske Proske, Frank Norbert Professor +47-22855867 proske@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Alexander Lincoln Read Read, Alexander Lincoln Professor +47-22855062 97544475 +47 97544475 a.l.read@fys.uio.no Partikkelfysikk, LHC, CERN, ATLAS, Higgs boson, Statistikk
Bilde av Sven Ove Samuelsen Samuelsen, Sven Ove Professor +47-22855861 osamuels@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Ida Scheel Scheel, Ida Førsteamanuensis +47-22855874 idasch@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Geir Olve Storvik Storvik, Geir Olve Professor +47-22855894 geirs@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Anders Rygh Swensen Swensen, Anders Rygh Professor +47-22855871 swensen@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Martin Tveten Tveten, Martin Stipendiat martintv@math.uio.no Statistikk, Avviksdeteksjon, Big Data
Bilde av Sam-Erik Walker Walker, Sam-Erik Stipendiat +47-99700159 +47 99700159 samerikw@math.uio.no Statistikk og biostatistikk, Statistikk