Teknisk/administrativt ansatte - Side 5

Personer 101 - 125 av 386
Navn Telefon E-post Emneord
Gammersvik, Øystein Overingeniør oystg@ifi.uio.no
Bilde av Elisabeth Giil Giil, Elisabeth Førstekonsulent +47-22855890 elisagiil@math.uio.no Ekspedisjon, Eksamen, Bestillinger, Studieadministrasjon, Nettredaktør, klager, begrunnelser
Bilde av Abyot Asalefew Gizaw Gizaw, Abyot Asalefew Senioringeniør +47-22840056 abyotag@ifi.uio.no
Bilde av Magda Grabska-Makulus Grabska-Makulus, Magda Konsulent +47-22856045 magda.grabska-makulus@kjemi.uio.no Økonomi, Innkjøp, Eco-online
Bilde av Kristin Johanne Grasmo Grasmo, Kristin Johanne Rådgiver +47-22857640 k.j.grasmo@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning
Bilde av Cecil B. Tidemand Grosch Grosch, Cecil B. Tidemand Seniorrådgiver +47-22857779 c.b.t.grosch@mn.uio.no HMS, Arbeidsmiljøutvalg, HMS nettverk
Bilde av Ivar Grove Grove, Ivar Avdelingsingeniør +47-22856583 ivar.grove@farmasi.uio.no Instrumentansvarlig
Bilde av Ellen Kristine Grøholt Grøholt, Ellen Kristine Seniorkonsulent +47-22844865 e.k.groholt@mn.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Studieplaner, Emner, HMS, Studiekvalitet
Bilde av Terje Grønås Grønås, Terje Overingeniør +47-22854463 terje.gronas@kjemi.uio.no Elektronikk, LabVIEW og Instrumentering
Bilde av Kyrre Grøtan Grøtan, Kyrre Seniorkonsulent +47-22857821 kyrre.grotan@ibv.uio.no
Bilde av Peder Løvstad Grøttumsbråten Grøttumsbråten, Peder Løvstad Lærling pederlg@ifi.uio.no
Bilde av Gry Gundersen Gundersen, Gry Seniorrådgiver +47-22857289 +47-99729134 gry.gundersen@ibv.uio.no
Bilde av Olav Gundersen Gundersen, Olav Overingeniør +47-22855981 99322486 olav.gundersen@mn.uio.no Mekanikk
Bilde av Sveinung Gundersen Gundersen, Sveinung Senioringeniør +47-22840862 sveinugu@ifi.uio.no Bioinformatikk, Genomikk, Statistikk, Informatikk
Bilde av Torunn Standal Guttormsen Guttormsen, Torunn Standal Rådgiver +47-22854272 t.s.guttormsen@mn.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Permisjoner
Gärtner, Anna Clarissa Førstekonsulent +47-22844422 a.c.gartner@kjemi.uio.no Ph.d. saker, Studieadministrasjon, Mena programmet
Bilde av Mona Gaarder Gaarder, Mona Avdelingsingeniør +47-22845769 mona.gaarder@farmasi.uio.no
Bilde av Yngve Hafting Hafting, Yngve Senioringeniør +47-22841691 +47-41120878 yngveha@ifi.uio.no 3D-printing, Elektronikk, Programmering, hovedverneombud, verneombud, innkjøp
Bilde av Gunnar Hagelin Hagelin, Gunnar Senioringeniør gunnar.hagelin@farmasi.uio.no
Bilde av Jørn Hagerup Hagerup, Jørn Senioringeniør +47-22852891 joern@ifi.uio.no Utskrift, Brukeradministrasjon, Filtjenere
Bilde av Yvonne Halle Halle, Yvonne Rådgiver +47-22856346 +47 98499208 yvonne.halle@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Studiekvalitet, Læringsmiljø, Nettsider
Hangaas, Cathrine Seniorkonsulent +47-22856551 91850283 cathrine.hangaas@mn.uio.no instituttøkonom, IBV, Økonomi, økonomistyring, budsjett, rapportering.
Bilde av Anne-Lise Siljeholm Hansen Hansen, Anne-Lise Siljeholm Seniorrådgiver +47-22858093 +47-48276884 a.l.s.hansen@mn.uio.no Opptak, Undervisningsplanlegging, FS, Studieadministrasjon, Studieplaner, Tilrettelegging
Bilde av Anthony D.L. Hansen Hansen, Anthony D.L. Avdelingsingeniør a.d.hansen@fys.uio.no
Hansen, Morten Olav Senioringeniør morteoh@ifi.uio.no