Teknisk/administrativt ansatte - Side 6

Personer 126 - 150 av 386
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Thomas Hansen Hansen, Thomas Senioringeniør +47-22852747 +47-92299305 thoh@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til forskning, IT-støtte til undervisning, MacOS, iOS, Airwatch, Devilry, Munki
Hasvold, Grete Overingeniør +47-22856554 grete.hasvold@farmasi.uio.no
Bilde av Stein Vidar Hagfors Haugan Haugan, Stein Vidar Hagfors Senioringeniør +47-22856507 +47-40467343 s.v.h.haugan@astro.uio.no Databaser, IRIS, Euclid, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Hinode
Bilde av Linda Hofstad  Haugen Haugen, Linda Hofstad Overingeniør - Seksjon for fysiologi og cellebiologi +47 22854361 l.h.haugen@ibv.uio.no
Bilde av Vanja Haugland Haugland, Vanja Seniorkonsulent +47-22854061 vanja.haugland@geo.uio.no
Bilde av Gunhild M.  Haugnes Haugnes, Gunhild M. Redaktør Titan.uio.no +47 97526462 g.m.haugnes@mn.uio.no Pressekontakt, Rådgivning, Forskningsformidling, Kommunikasjon
Bilde av Michael Heeremans Heeremans, Michael Senioringeniør +47-22856615 michael.heeremans@geo.uio.no
Bilde av Sverre Andre Hegg Hegg, Sverre Andre Avdelingsingeniør +47-22856009 s.a.hegg@fys.uio.no
Bilde av Bjørn C Helland-Hansen Helland-Hansen, Bjørn C Senioringeniør +47-22855449 +47-91147974 b.c.helland-hansen@kjemi.uio.no Administrasjon, Teknologiledelse
Bilde av Anders Herland Herland, Anders Avdelingsingeniør +47-22858155 anders.herland@ibv.uio.no
Bilde av Elise Hilland Hilland, Elise Førstekonsulent +47-22845780 elisech@ifi.uio.no
Bilde av Liv Hillestad Hillestad, Liv Seniorkonsulent -Fakultetsadministrasjonen 22856403 liv.hillestad@mn.uio.no Fysisk institutt, SMN, Økonomi
Bilde av Jørgen Hilsen Hilsen, Jørgen Lærling jorgen.hilsen@kjemi.uio.no
Bilde av Christopher Hinchcliffe Hinchcliffe, Christopher Innkjøper +47-22844446 christopher.hinchcliffe@ibv.uio.no
Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47-22856334 ina.hodnebrug@mn.uio.no Infosenter, Godkjenning, Studieadministrasjon, Karakterutskrift, Studieinformasjon, Studiestart
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47-22856343 22856343 cecilia.hoel@mn.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Eksamen, Vitnemål
Bilde av Antje Hofgaard Hofgaard, Antje Overingeniør +47-22856190 antje.hofgaard@ibv.uio.no
Bilde av Geir Holm Holm, Geir Avdelingsingeniør +47-22856696 90780657 geir.holm@mn.uio.no Fotografering
Bilde av Sindre Holm Holm, Sindre Avdelingsleder +47-90546605 +47-90546605 sindre.holm@ibv.uio.no
Bilde av Nina Holtan Holtan, Nina Førstekonsulent +47-22854424 nina.holtan@mn.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Permisjoner
Homrani, Soufiane Overingeniør +47-22854440 soufiane.homrani@geo.uio.no
Bilde av Ingebjørg Hovde Hovde, Ingebjørg Rådgiver +47-22856172 47 32 88 91 ingebjorg.hovde@farmasi.uio.no
Hovind, Petter Gøde Seniorrådgiver +47-22856177 p.g.hovind@geo.uio.no prosjekter
Bilde av Yi Hu Hu, Yi Senioringeniør +47-22854194 yi.hu@fys.uio.no
Bilde av Ibrahim Hujaleh Hujaleh, Ibrahim Senioringeniør +47-22855013 ibrahim.hujaleh@ibv.uio.no