Personer med emneord «Lokal-IT»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Adam Roman Babinski Babinski, Adam Roman Senioringeniør +47-22856565 +47-97501770 a.r.babinski@farmasi.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Brukerstøtte, Brukeradministrering
Bilde av Morten Berntsen Berntsen, Morten Overingeniør +47-22855557 +47 975 36100 morten.berntsen@kjemi.uio.no Lokal-IT
Borrebæk, Ola Senioringeniør +47-22857706 ola.borrebak@fys.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Lokal-IT
Bilde av Terje Fredvik Fredvik, Terje Overingeniør +47-22856508 terje.fredvik@astro.uio.no Programmering, IT-støtte til forskning, Mac, Brukerstøtte, Lokal-IT, Hinode, IRIS, Rombaserte observasjoner, Japan, USA, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Thomas Hansen Hansen, Thomas Senioringeniør +47-22852747 +47-92299305 thoh@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til forskning, IT-støtte til undervisning, MacOS, iOS, Airwatch, Devilry, Munki
Karpen, Lucy Overingeniør 98021088 +47 98021088 karpenl@math.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Server- og driftstjenester, Brukerstøtte
Kristiansen, Bård Overingeniør +47-22855802 bark@math.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Server- og driftstjenester, Brukerstøtte
Bilde av Terje Kvernes Kvernes, Terje Senioringeniør +47-22855802 +47-41573210 terjekv@math.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Server- og driftstjenester, Brukerstøtte, AV-tjenester
Bilde av Torgeir Lebesbye Lebesbye, Torgeir Overingeniør +47-22852419 torgeirl@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til undervisning
Bilde av Torben Leifsen Leifsen, Torben Senioringeniør +47-22857523 +47-45255580 torben.leifsen@astro.uio.no IT-støtte til forskning, Lokal-IT, Server- og driftstjenester
Bilde av Mehdi Noroozi Noroozi, Mehdi Ingeniør +47-22850457 mehdin@ifi.uio.no Brukerstøtte, IT-tjenester, AV-tjenester, Lokal-IT, IT-støtte til forskning, IT-støtte til undervisning
Bilde av Erik Aanerud Omtvedt Omtvedt, Erik Aanerud Forskningstekniker +47-22857385 eaomtvedt@kjemi.uio.no Lokal-IT
Bilde av Yonathan Samuel Samuel, Yonathan Avdelingsingeniør +47-22857146 +47-90534025 yonathan.samuel@farmasi.uio.no Lokal-IT
Bilde av Endre Aalrust Shaw Shaw, Endre Aalrust Senioringeniør +47-22840825 endreak@ifi.uio.no Lokal-IT
Sithamparanathan, Susinthiran Overingeniør +47-22851241 susinthiran.sithamparanathan@astro.uio.no IT-støtte til forskning, Lokal-IT, Server- og driftstjenester
Bilde av Kristin Skar Skar, Kristin Senioringeniør +47-22852461 +47-92404514 kritisk@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til forskning, IT-støtte til undervisning
Bilde av Terje Sørhaug Sørhaug, Terje Avdelingsingeniør +47-22857385 terje.sorhaug@kjemi.uio.no Lokal-IT