Personer med emneord «SMN»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Sharmala Aravinthan Aravinthan, Sharmala Avdelingsingeniør +47-22856694 sharmala.aravinthan@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig, SMN
Bilde av Anne Margit Arntzen Arntzen, Anne Margit Administrativ leder +47-22857398 +47-90176081 A.M.Arntzen@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Personaladministrasjon, Økonomi, Strategi, Årsplan, HMS, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Budsjett, Betaling, Ansettelser
Bilde av Viktor Bobal Bobal, Viktor Senioringeniør +47-22852892 viktor.bobal@fys.uio.no SMN, Halvlederfysikk
Bilde av Oddvar Dyrlie Dyrlie, Oddvar Overingeniør +47-22840655 oddvar.dyrlie@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig, SMN
Bilde av Liv Hillestad Hillestad, Liv Seniorkonsulent -Fakultetsadministrasjonen 22856403 liv.hillestad@mn.uio.no SMN, Økonomi, Fysisk institutt
Bilde av Georgios Kalantzopoulos Kalantzopoulos, Georgios Senioringeniør +47-22855847 georgios.kalantzopoulos@smn.uio.no Catalysis, Inorganic Materials Chemistry, SMN, Microporous Materials, Sorption, Layered Materials, Synchrotron.
Bilde av Eva Kathrin Lang Lang, Eva Kathrin Førstekonsulent +47-22854022 e.k.lang@smn.uio.no TeamSMN, SMN, Katalyse, kjemi
Bilde av Marit Larsen Larsen, Marit Førstekonsulent +47-22852879 marit.larsen@smn.uio.no SMN, LENS, TeamSMN
Bilde av Elina Melteig Melteig, Elina Rådgiver +47-22844304 90561361 elina.melteig@kjemi.uio.no Media, Pressekontakt, Nettsider, Sosiale medier, SMN
Bilde av Heine Håland Ness Ness, Heine Håland Førstekonsulent h.h.ness@smn.uio.no SMN, LENS, TeamSMN
Bilde av Inger Anne Pedersen Pedersen, Inger Anne Rådgiver +47-22856421 i.a.pedersen@mn.uio.no Økonomistyring, SMN, Regnskap, Økonomi, Prosjektøkonomi, Fysisk institutt
Bilde av Karen Pettersson Pettersson, Karen Førstekonsulent +47-22854328 karen.pettersson@smn.uio.no Nafuma, Forskningsadministrasjon, SMN, TeamSMN
Bilde av Christoph Seiffert Seiffert, Christoph Overingeniør 45507209 christoph.seiffert@fys.uio.no Halvlederfysikk, SMN