Vitenskapelig ansatte - Side 3

Personer 51 - 75 av 1 483
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ingrid Margareta Anell Anell, Ingrid Margareta Forsker +47-22854316 i.m.anell@geo.uio.no
Bilde av Carl Angell Angell, Carl Professor emeritus +47-22856443 99011447 +47 99011447 carl.angell@fys.uio.no Fysikkdidaktikk, Naturfagdidaktikk
Bilde av Luiza Angheluta-Bauer Angheluta-Bauer, Luiza Førsteamanuensis +47-22856763 luiza.angheluta-bauer@fys.uio.no
Bilde av Otto Anshus Anshus, Otto Professor II +47-91573265 anshus@ifi.uio.no
Bilde av Roger Antonsen Antonsen, Roger Førsteamanuensis +47-22852482 97588742 97588742 rantonse@ifi.uio.no Matematisk logikk, Bevissøk, Vitenskapsformidling, Kombinatorikk, Modallogikk, Filosofi, Logikk, Matematikkfilosofi, Automater, Formidling, Kompleksitetsteori, Automatisk resonnering, Førsteordens logikk, Logiske kalkyler, Arduino, Processing, Netlogo, Bevisteori
Bilde av Vegard Antun Antun, Vegard Stipendiat 91553728 vegarant@math.uio.no Beregningsorientert matematikk, Matematikk
Bilde av Anna Veronika Charlotte Areskoug Areskoug, Anna Veronika Charlotte veroniar@student.matnat.uio.no
Bilde av Ionut Christian Arsene Arsene, Ionut Christian Forsker 22857672 57672 i.c.arsene@fys.uio.no CERN, elliptic flow, quarkonium, quark-gluon plasma, Nuclear physics, Tungionefysikk, particle correlations, ALICE, LHC, High Energy Physics
Bilde av Hamed Arshad Arshad, Hamed Stipendiat hamedar@ifi.uio.no security protocols, access control, authentication, formal methods, sikkerhet, adgangskontroll, formelle metoder, autentisering
Bilde av Lluis Artus Suarez Artus Suarez, Lluis Stipendiat l.a.suarez@kjemi.uio.no
Bilde av Ramtin Aryan Aryan, Ramtin ramtina@student.matnat.uio.no
Asghar, Zubair Overingeniør zubaira@ifi.uio.no
Bilde av Kristine Skoglund Ask Ask, Kristine Skoglund Stipendiat k.s.ask@farmasi.uio.no
Bilde av Arild Aspelund Aspelund, Arild Professor II arild.aspelund@sloan.mit.edu
Bilde av Lars Eivind Augland Augland, Lars Eivind Postdoktor +47-22856926 95700108 l.e.augland@geo.uio.no Strukturgeologi, Isotop geologi
Bilde av Snorre Aunet Aunet, Snorre defekt tolerante nanorarkitekturer, subthreshold kretser, radhard kretser.
Bilde av Claire Olga Maryse Aupart Aupart, Claire Olga Maryse Stipendiat c.o.m.aupart@geo.uio.no
Bilde av Marius Aursnes Aursnes, Marius Forsker +47-22845921 marius.aursnes@farmasi.uio.no Lipidkjemi, Livsvitenskap - life science, Toksikologi, Organisk syntese, Legemiddelkjemi, Legemiddelkjemi, Kjemi
Bilde av Andreas Austeng Austeng, Andreas Professor +47-22852741 Andreas.Austeng@ifi.uio.no sonar, ultralyd, stråleforming, signalbehandling
Bilde av Håkon Olaf Austrheim Austrheim, Håkon Olaf +47-22856485 h.o.austrheim@geo.uio.no Geologi, Metamorf petrologi
Bilde av Eyvind Wærsted Axelsen Axelsen, Eyvind Wærsted Førsteamanuensis +47-22850474 eyvinda@ifi.uio.no
Bilde av Anis Awal Ayati Ayati, Anis Awal Postdoktor +47-22855988 awalaa@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Ayaz, Monem Stipendiat auayaz@fys.uio.no
Azarov, Alexander Forsker +47-22852840 alexander.azarov@smn.uio.no SMN
Azouzi, Naima Postdoktor naima.azouzi@ibv.uio.no