Vitenskapelig ansatte - Side 3

Personer 51 - 75 av 1 515
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ionut Christian Arsene Arsene, Ionut Christian Forsker 22857672 57672 i.c.arsene@fys.uio.no CERN, LHC, ALICE, Tungionefysikk, Nuclear physics, High Energy Physics, quark-gluon plasma, quarkonium, elliptic flow, particle correlations
Arshad, Hamed Stipendiat hamedar@ifi.uio.no
Bilde av Lluis Artus Suarez Artus Suarez, Lluis Stipendiat l.a.suarez@kjemi.uio.no
Bilde av Ramtin Aryan Aryan, Ramtin ramtina@student.matnat.uio.no
Asghar, Zubair Overingeniør zubaira@ifi.uio.no
Bilde av Kristine Skoglund Ask Ask, Kristine Skoglund Stipendiat k.s.ask@farmasi.uio.no
Bilde av Arild Aspelund Aspelund, Arild Professor II arild.aspelund@sloan.mit.edu
Bilde av Lars Eivind Augland Augland, Lars Eivind Postdoktor +47-22856926 95700108 l.e.augland@geo.uio.no Strukturgeologi, Isotop geologi
Bilde av Snorre Aunet Aunet, Snorre subthreshold kretser, defekt tolerante nanorarkitekturer, radhard kretser.
Bilde av Marius Aursnes Aursnes, Marius Forsker +47-22845921 marius.aursnes@farmasi.uio.no Legemiddelkjemi, Kjemi, Livsvitenskap - life science, Organisk syntese, Lipidkjemi, Toksikologi, Legemiddelkjemi
Bilde av Jon Henriksen Austad Austad, Jon Henriksen Stipendiat j.h.austad@kjemi.uio.no beregningskjemi, Kvantekjemi, Tungregning, Teoretisk kjemi
Bilde av Andreas Austeng Austeng, Andreas Professor +47-22852741 Andreas.Austeng@ifi.uio.no ultralyd, sonar, stråleforming, signalbehandling
Bilde av Håkon Olaf Austrheim Austrheim, Håkon Olaf Professor +47-22856485 h.o.austrheim@geo.uio.no Geologi, Metamorf petrologi
Bilde av Eyvind Wærsted Axelsen Axelsen, Eyvind Wærsted Førsteamanuensis +47-22850474 eyvinda@ifi.uio.no
Bilde av Anis Awal Ayati Ayati, Anis Awal Postdoktor +47-22855988 awalaa@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Ayaz, Monem Stipendiat auayaz@fys.uio.no
Azarov, Alexander Forsker +47-22852840 alexander.azarov@smn.uio.no SMN
Bachouch, Achref Postdoktor achrefb@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Baig, Irfan irfan@student.matnat.uio.no
Bilde av Oddmund Bakke Bakke, Oddmund Professor +47-22855787 95851479 95851479 oddmund.bakke@ibv.uio.no
Bilde av Oddmund Bakke Bakke, Oddmund Professor +47-22855787 95851479 95851479 oddmund.bakke@ibv.uio.no
Bakke, Sturla sturlaba@ifi.uio.no
Bakkelund, Daniel Stipendiat danielry@ifi.uio.no
Bilde av Vebjørn Bakken Bakken, Vebjørn Seniorrådgiver +47-22857072 +47-45458107 vebjorn.bakken@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi, SMN, Energi
Bilde av David Balcells Balcells, David Forsker +47-22857255 david.balcells@kjemi.uio.no kjemi