Vitenskapelig ansatte - Side 7

Personer 151 - 175 av 1 484
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Katrine Borgå Borgå, Katrine Professor +47-22859156 +47-91588892 katrine.borga@ibv.uio.no mechanistic modelling, trophic tracers, Aquatic ecology, environmental contaminants, Arctic, Polar, Ecotoxicology, multivariate statistics
Bilde av Souvik Bose Bose, Souvik Stipendiat +47-22856641 souvik.bose@astro.uio.no Solar Physics, Astronomi og astrofysikk, Solar Chromosphere, Solfysikk, SST, IRIS
Bilde av Tatjana Bosnjak Bosnjak, Tatjana Stipendiat +47-22856542 +47-41442283 tatjana.bosnjak@farmasi.uio.no Proteaser, Proteases, Legumain, ProTarg, Cysteinproteaser, Cysteine proteases, Farmasi, Molekylærbiologi, Cellebiologi, Cathepsiner, Legemidler, Biokjemi, Onkologi/kreft, Farmakologi, Life Science, Cystatin, Fysiologi
Bilde av Mathias Boström Boström, Mathias mathias.bostrom@smn.uio.no
Bilde av Synnøve Smebye Botnen Botnen, Synnøve Smebye Stipendiat s.s.botnen@ibv.uio.no
Bilde av Jørn Braa Braa, Jørn Professor +47-22852408 jbraa@ifi.uio.no
Bilde av Kristin Braa Braa, Kristin Professor +47-22852754 +47-41630260 kbraa@ifi.uio.no
Bilde av Alvar Braathen Braathen, Alvar Professor +47-22856664 alvar.braathen@geo.uio.no Grunnvann, Petroleumgeologi, Geologi, SUCCESS-CEER, CO2-lagring, Strukturgeologi
Bilde av Jonathan Bramsiepe Bramsiepe, Jonathan Forsker jonathan.bramsiepe@ibv.uio.no
Bilde av Ole Kristian Brandtzæg Brandtzæg, Ole Kristian Stipendiat olekbra@kjemi.uio.no
Bilde av Tone Bratteteig Bratteteig, Tone Professor +47-22852427 tone@ifi.uio.no design, participatory design, interaction, use, autonomy and automation
Bilde av Larissa Bravina Bravina, Larissa Professor +47-22856459 larissa.bravina@fys.uio.no
Bilde av Rolv Erlend Bredesen Bredesen, Rolv Erlend rolv@ifi.uio.no
Bilde av Gijsbert D. Breedveld Breedveld, Gijsbert D. Professor II +47-22856685 +47-93222345 g.d.breedveld@geo.uio.no Miljøgeologi, Forurensning i geosystemer
Bilde av Asbjørn Breivik Breivik, Asbjørn Førsteamanuensis +47-22856676 asbjorn.breivik@geo.uio.no
Bilde av Knut Breivik Breivik, Knut Professor II 63898000 knubr@kjemi.uio.no Miljøgifter, Organiske miljøgifter, Miljøanalyse, POPs, Eksponering, Kjemi, Modellering og simulering, Klima og miljø, EE-avfall
Bilde av Hans Brenna Brenna, Hans Stipendiat +47-22855768 hans.brenna@geo.uio.no Meteorologi
Bressan, Andrea Postdoktor andbres@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Torsten Bringmann Bringmann, Torsten Professor +47-22855094 torsten.bringmann@fys.uio.no Theoretical physics, Particle physics, Astroparticle physics, Cosmology, Dark Matter
Bilde av Hans Brodersen Brodersen, Hans Professor +47-22855989 broderse@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Are Magnus Bruaset Bruaset, Are Magnus Professor II +47-92610063 arem@ifi.uio.no
Bilde av Robert Ray Bruner Bruner, Robert Ray Professor II +47-22854186 rrb@math.uio.no Matematikk, topologi
Bilde av Jo C. Bruusgaard Bruusgaard, Jo C. Forsker +47-22859062 j.c.bruusgaard@ibv.uio.no
Bilde av Anne Krag Brysting Brysting, Anne Krag Professor +47-22857577 a.k.brysting@ibv.uio.no Polyploidi, Hybridisering, Plantesystematikk, Fylogeografi, Evolusjon
Bilde av Jon Bråte Bråte, Jon Forsker jon.brate@ibv.uio.no