Vitenskapelig ansatte - Side 7

Personer 151 - 175 av 1 515
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Knut Breivik Breivik, Knut Professor II 63898000 knubr@kjemi.uio.no Kjemi, Miljøgifter, Organiske miljøgifter, Miljøanalyse, Modellering og simulering, POPs, Eksponering, Klima og miljø, EE-avfall
Brenna, Hans Stipendiat +47-22855768 hans.brenna@geo.uio.no Meteorologi
Bressan, Andrea Postdoktor andbres@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Torsten Bringmann Bringmann, Torsten Professor +47-22855094 torsten.bringmann@fys.uio.no Theoretical physics, Particle physics, Astroparticle physics, Cosmology, Dark Matter
Bilde av Hans Brodersen Brodersen, Hans Professor +47-22855989 broderse@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Are Magnus Bruaset Bruaset, Are Magnus Professor II +47-92610063 arem@ifi.uio.no
Bilde av Robert Ray Bruner Bruner, Robert Ray Professor II +47-22854186 rrb@math.uio.no Matematikk, topologi
Bilde av Jo C. Bruusgaard Bruusgaard, Jo C. Forsker +47-22859062 j.c.bruusgaard@ibv.uio.no
Bilde av Anne Krag Brysting Brysting, Anne Krag Professor +47-22857577 a.k.brysting@ibv.uio.no Evolusjon, Polyploidi, Hybridisering, Fylogeografi, Plantesystematikk
Bilde av Jørn Braa Braa, Jørn Professor +47-22852408 jbraa@ifi.uio.no
Bilde av Kristin Braa Braa, Kristin Professor +47-22852754 +47-41630260 kbraa@ifi.uio.no
Bilde av Jon Bråte Bråte, Jon Førstelektor jon.brate@ibv.uio.no
Bilde av Alvar Braathen Braathen, Alvar Professor +47-22856664 alvar.braathen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Grunnvann, Petroleumgeologi, CO2-lagring, SUCCESS-CEER
Bilde av Alessio Paolo Buccino Buccino, Alessio Paolo Stipendiat alessiob@ifi.uio.no
Bilde av Magnar Kopangen Bugge Bugge, Magnar Kopangen Forsker +47-22857699 m.k.bugge@fys.uio.no Partikkelfysikk, LHC, ATLAS, CERN
Bilde av Susanne Buiter Buiter, Susanne Forsker susanne.buiter@geo.uio.no
Bullejos Carrillo, Francisco José Postdoktor f.j.b.carrillo@ibv.uio.no
Bilde av Benjamin Bultel Bultel, Benjamin Postdoktor benjamin.bultel@geo.uio.no
Bilde av Antonio Gonzalez Burgueno Burgueno, Antonio Gonzalez Stipendiat antonigo@ifi.uio.no
Bilde av John Faulkner Burkhart Burkhart, John Faulkner Associate Professor +47-96825011 john.burkhart@geo.uio.no Hydrologi, Kryosfære, Vannressurser
Bilde av Jo Inge Buskenes Buskenes, Jo Inge +47-22840903 joibu@ifi.uio.no
Bilde av Melinka Alonso Butenko Butenko, Melinka Alonso Førsteamanuensis +47-22854573 m.a.butenko@ibv.uio.no
Bilde av Ragnar Bye Bye, Ragnar +47-22856579 +47-91383087 ragnar.bye@farmasi.uio.no
Bilde av Bendik Bygstad Bygstad, Bendik Professor +47-22840109 97658061 +47 97658061 bendikby@ifi.uio.no
Bærland, Trygve Stipendiat trygveba@math.uio.no Partielle differentiallikninger, Matematikk, Beregningsorientert matematikk