Vitenskapelig ansatte - Side 9

Personer 201 - 225 av 1 477
Navn Telefon E-post Emneord
Carlson, Andreas Førsteamanuensis +47-22857223 acarlson@math.uio.no Fluidmekanikk, Mekanikk
Bilde av Mats Carlsson Carlsson, Mats Professor +47-22856536 mats.carlsson@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observasjoner, Simulering, Beregningsintensiv astrofysikk, Solens kromosfære, IRIS
Bilde av Michele Cascella Cascella, Michele Professor +47-22855420 michele.cascella@kjemi.uio.no
Catmore, James Richard Forsker j.r.catmore@fys.uio.no
Bilde av Elsa Cecconello Cecconello, Elsa Stipendiat elsac@ifi.uio.no
Bilde av Tak Shing Chan Chan, Tak Shing Postdoktor taksc@math.uio.no Fluiddynamikk, Mekanikk, Matematikk
Bilde av Sri Nivas Chandrasekaran Chandrasekaran, Sri Nivas Stipendiat +4740389615 srinc@ifi.uio.no
Chatterjee, Neelabja Stipendiat neelabjc@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Athanasios Eleftherios Chatzitakis Chatzitakis, Athanasios Eleftherios Forsker +47-45150893 45150893 a.e.chatzitakis@smn.uio.no
Bilde av Sachin Maruti Chavan Chavan, Sachin Maruti +47-22855451 s.m.chavan@kjemi.uio.no
Bilde av Loan Trinh Che Che, Loan Trinh l.t.che@kjemi.uio.no Kjemi, Polymerer - organiske materialer
Bilde av Hege Christensen Christensen, Hege Professor + 47-22856523 h.s.christensen@farmasi.uio.no Farmakologi, Farmakokinetikk, Legemiddelmetabolisme, Legemiddeltransport, Legemiddelinteraksjoner, In-vitro in-vivo ekstrapolering, Fysiologibasert farmakokinetisk modellering
Bilde av Kai Håkon Christensen Christensen, Kai Håkon Førsteamanuensis +47-22963342 k.h.christensen@geo.uio.no
Bilde av Snorre Harald Christiansen Christiansen, Snorre Harald Professor +47-22857774 snorrec@math.uio.no Centre of Mathematics for Applications - CMA, Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Svenja Christiansen Christiansen, Svenja Stipendiat svenja.christiansen@ibv.uio.no
Christoforo, Greyson Forsker greyson.christoforo@fys.uio.no
Bilde av Jan Arthur Christophersen Christophersen, Jan Arthur Professor +47-22855903 christop@math.uio.no Algebra og algebraisk geometri, Matematikk
Bilde av Nils Damm Christophersen Christophersen, Nils Damm Professor emeritus +47-22852406 +47-93496172 93496172 nilsch@ifi.uio.no entreprenørskap, open science, open source, innovasjon
Chung, Hwei-Ming Stipendiat hweiminc@ifi.uio.no
Bilde av Lorenzo Ciardo Ciardo, Lorenzo Stipendiat lorenzci@math.uio.no Matrix Theory, lineær algebra, Matematikk, Beregningsorientert matematikk
Ciko, Kristjon Stipendiat kristjoc@ifi.uio.no
Bilde av Rafal Ciosk Ciosk, Rafal Professor +47-22859070 rafal.ciosk@ibv.uio.no
Clark, Daniel Postdoktor daniel.clark@smn.uio.no SMN
Bilde av Lasse Clausen Clausen, Lasse Førsteamanuensis +47-22855661 lasse.clausen@fys.uio.no
Bilde av Jonathan Edward Colman Colman, Jonathan Edward Forsker +47-22854628 j.e.colman@ibv.uio.no