Vitenskapelig ansatte - Side 9

Personer 201 - 225 av 1 515
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Svenja Christiansen Christiansen, Svenja Stipendiat svenja.christiansen@ibv.uio.no
Bilde av Stine Christoffersen Christoffersen, Stine stine.christoffersen@fys.uio.no biofysikk, medisinsk fysikk, hypoksi, lavdoseratebestråling, celle- og molekylærbiologi
Christophersen, Gard Stipendiat gard.christophersen@geo.uio.no
Bilde av Jan Arthur Christophersen Christophersen, Jan Arthur Professor +47-22855903 christop@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Nils Damm Christophersen Christophersen, Nils Damm Professor emeritus +47-22852406 +47-93496172 93496172 nilsch@ifi.uio.no open source, open science, innovasjon, entreprenørskap
Chung, Hwei-Ming Stipendiat hweiminc@ifi.uio.no
Clark, Daniel Postdoktor daniel.clark@smn.uio.no SMN
Bilde av Lasse Clausen Clausen, Lasse Førsteamanuensis +47-22855661 lasse.clausen@fys.uio.no
Clausen, Tommy Høyvarde Førsteamanuensis II Entreprenørskap
Bilde av Jonathan Edward Colman Colman, Jonathan Edward Forsker +47-22854628 j.e.colman@ibv.uio.no
Bilde av Gabriele Cordara Cordara, Gabriele gabriele.cordara@kjemi.uio.no Kjemi, Biologisk kjemi
Cordonnier, Benoit Forsker benoit.cordonnier@geo.uio.no
Bilde av Fernando Corfu Corfu, Fernando Professor +47-22856680 fernando.corfu@geo.uio.no Geologi, Mineralogi, Geokjemi, Geokronologi, Isotop geologi
Bilde av Fabio Crameri Crameri, Fabio Postdoktor fabio.crameri@geo.uio.no
Bilde av Lucia Crespo Campo Crespo Campo, Lucia Stipendiat l.c.campo@fys.uio.no
Bilde av Naomi Alison Croft Croft, Naomi Alison n.a.croft@student.iss.uio.no
Cuervo, Ignacio Universitetslektor ignacio.cuervo@ibv.uio.no
Bilde av Alma Leora Culén Culén, Alma Leora Førsteamanuensis +47-22852494 almira@ifi.uio.no design, interaksjon, bruk, opplevelsedesign, informasjonsvisualisering
Bilde av Celine Marie Løken Cunen Cunen, Celine Marie Løken Stipendiat +47-22855922 +47-95721113 cmlcunen@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Urszula Czarniecka Czarniecka, Urszula Forsker urszula.czarniecka@geo.uio.no
Dabrowski, Marcin Forsker marcin.dabrowski@mn.uio.no
Dadashi, Ali Stipendiat alidada@ifi.uio.no
Bilde av Geir Dahl Dahl, Geir Instituttleder +47-22855835 geird@math.uio.no Matematikk, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Dahl, Helge-Andre Stipendiat +47-22854546 h.a.dahl@ibv.uio.no
Bilde av Kristina Rognlien Dahl Dahl, Kristina Rognlien Postdoktor +47-22854183 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko