Personer med emneord «Matematikk» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Hultgren, Jakob jakobhu@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Bilde av Bjørn Jahren Jahren, Bjørn Professor emeritus +47 22855908 bjoernj@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Kenneth Hvistendahl Karlsen Karlsen, Kenneth Hvistendahl Professor +47 22855948 kennethk@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Cecilia Karlsson Karlsson, Cecilia Postdoktor cecikarl@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Kolderup, Håkon Andreas Stipendiat haakoak@math.uio.no Matematikk, Geometri og Topologi
Bilde av Nadia S.  Larsen Larsen, Nadia S. Professor +47 228 55489 nadiasl@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Cédric Le Texier Le Texier, Cédric Stipendiat cedricle@math.uio.no Matematikk, Tropisk geometri, Reel geometri, Algebarisk geometri
Bilde av Tom Louis Lindstrøm Lindstrøm, Tom Louis Professor +47 22855896 lindstro@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, ikke-standard analyse
Bilde av Erik Løw Løw, Erik Professor +47 22855904 elow@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Mishra, Siddhartha Førsteamanuensis +47 22856195 siddhartha.mishra@cma.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Juvenal Murwanashyaka Murwanashyaka, Juvenal Stipendiat juvenalm@math.uio.no Matematikk, logikk
Bilde av Sergiy Neshveyev Neshveyev, Sergiy Professor +47 22855921 sergeyn@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Dag Normann Normann, Dag Professor emeritus +47 22855953 41250205 dnormann@math.uio.no Matematikk, Logikk
Bilde av Sabrina Pauli Pauli, Sabrina Stipendiat sabrinp@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Ragni Piene Piene, Ragni Professor emeritus +47 22855906 ragnip@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Kristian Ranestad Ranestad, Kristian Professor +47 22855917 +47 47811785 ranestad@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Nils Henrik Risebro Risebro, Nils Henrik Professor +47 22856027 nilshr@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av John Rognes Rognes, John Professor +47 22855845 rognes@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Rossana Virginia Rojas Molina Rojas Molina, Rossana Virginia Stipendiat +47 48396498 rossanar@math.uio.no Mekanikk, Matematikk
Bilde av Dennis Schroers Schroers, Dennis Stipendiat dennissc@math.uio.no Matematikk, stokastisk analyse
Shaw, Kristin Førsteamanuensis innsteg +47 -22855940 krisshaw@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Bjørn Skauli Skauli, Bjørn Stipendiat bjorska@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Arne Bernhard Sletsjøe Sletsjøe, Arne Bernhard Førsteamanuensis +47 22855902 +47 90694071 arnebs@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Erling Størmer Størmer, Erling Professor Emeritus 228 55880 erlings@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Tuyen Trung Truong Truong, Tuyen Trung Førsteamanuensis +47 22855932 tuyentt@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable, Dynamiske Systemer, Algebra og algebraisk geometri, Gradient Descent, Optimization algoritms, Dyp Læring