Personer med emneord «Matematikk» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bernt Karsten Øksendal Øksendal, Bernt Karsten +47 22855913 oksendal@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Paul Arne Østvær Østvær, Paul Arne Professor +47 22855912 paularne@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Ragnar Winther Winther, Ragnar +47 48153210 rwinther@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Kristian Ranestad Ranestad, Kristian Professor +47 22855917 +47 47811785 ranestad@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av John Rognes Rognes, John Professor +47 22855845 rognes@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Sergiy Neshveyev Neshveyev, Sergiy Professor +47 22855921 sergeyn@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Snorre Harald Christiansen Christiansen, Snorre Harald Professor +47 22857774 snorrec@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Mishra, Siddhartha Førsteamanuensis siddhartha.mishra@cma.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Shaw, Kris Førsteamanuensis +47 22855940 +4915739781 krisshaw@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Michele Giordano Giordano, Michele michelgi@math.uio.no Matematikk, matematisk finans, stokastisk analyse
Bilde av Makoto Yamashita Yamashita, Makoto Førsteamanuensis +47 22855831 makotoy@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, Kvantegrupper, ikke-kommutativ algebra, Belgia
Bilde av Juvenal Murwanashyaka Murwanashyaka, Juvenal Stipendiat juvenalm@math.uio.no Matematikk, logikk
Bilde av Edvard Aksnes Aksnes, Edvard Stipendiat edvardak@math.uio.no Matematikk, Tropisk geometri, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Gaute Schwartz Schwartz, Gaute Stipendiat gautesc@student.matnat.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, entropy, sofic grupper
Bilde av Ole Fredrik Brevig Brevig, Ole Fredrik Postdoktor obrevig@math.uio.no Matematikk, kompleks analyse, operatorteori, analytisk tallteori
Bilde av Olof Giselsson Giselsson, Olof Postdoktor olofg@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, Kvantegrupper
Bilde av Felix Thimm Thimm, Felix Stipendiat felixthi@math.uio.no Algebra og algebraisk geometri, Matematikk
Bilde av Tom Bachmann Bachmann, Tom Førsteamanuensis tombac@math.uio.no Matematikk, Geometri, Topologi
Bilde av Arne Bernhard Sletsjøe Sletsjøe, Arne Bernhard Førsteamanuensis +47 22855902 arnebs@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Bjørn Jahren Jahren, Bjørn +47 22855908 bjoernj@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Hans Christian Stang Brodersen Brodersen, Hans Christian Stang +47 22855989 broderse@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Eric Christophe Bedos Bedos, Eric Christophe Professor +47 22854426 bedos@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Anders Christian Hansen Hansen, Anders Christian Professor II anderch@math.uio.no Operatoralgebraer, Matematikk
Bilde av Adrian Montgomery Ruf Ruf, Adrian Montgomery Postdoktor adrianru@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Bjørn Skauli Skauli, Bjørn Stipendiat bjorska@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri