Personer med emneord «Mechanics»

Navn Telefon E-post Emneord
Carlson, Andreas Professor acarlson@math.uio.no Mechanics, Fluid Mechanics, Biophysics, Soft Matter
Carlson, Andreas Professor acarlson@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Annette Cazaubiel Cazaubiel, Annette Postdoctoral Fellow annetca@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Tak Shing Chan Chan, Tak Shing Researcher taksc@math.uio.no Mechanics, Fluid dynamics, Wetting
Bilde av Blandine Fleur Prudence Feneuil Feneuil, Blandine Fleur Prudence Researcher bffeneui@math.uio.no Mechanics, Fluid Mechanics, Rheology, Materials science, Construction Materials, Foams, Emulsions
Bilde av Bjørn Gjevik Gjevik, Bjørn Professor emeritus bjorng@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av John Grue Grue, John Professor +47 22855839 johng@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics, Energy
Bilde av Olav Gundersen Gundersen, Olav Senior Engineer +47 22855981 olavgun@math.uio.no Mechanics
Bilde av Atle Jensen Jensen, Atle Professor +47 22855841 +47 92462282 atlej@math.uio.no Mechanics, Fluid Mechanics, water waves, multiphase flow, PIV, PTV
Bilde av Bjørn Langrekken Langrekken, Bjørn Head Engineer +47 22845853 +47 94252544 bjorn.langrekken@ibv.uio.no Instrument maker, Fine mechanics, Prototypes, Central workshop, Optics, Instrument service, Mechanics, Microscope service, Electromechanics, Electronics
Bilde av Christopher Lawrence Lawrence, Christopher Doctoral Research Fellow chrislaw@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics, Surface water waves, Extreme waves, Nonlinear waves
Bilde av Maren Charlotte Lithun Lithun, Maren Charlotte Head Engineer m.c.lithun@fys.uio.no Mechanics, Prototyping, Simulations, CAD
Bilde av Trygve Kvåle Løken Løken, Trygve Kvåle Doctoral Research Fellow trygvekl@math.uio.no Mechanics, Fluid dynamics, Svalbard
Bilde av Mikael Mortensen Mortensen, Mikael Professor +47 22855866 mikaem@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics, Computational Fluid Dynamics, Turbulent combustion, Turbulent mixing
Bilde av Christian Pedersen Pedersen, Christian Doctoral Research Fellow chrpe@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Anna Piterskaya Piterskaya, Anna Doctoral Research Fellow annapit@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Stephane Poulain Poulain, Stephane Doctoral Research Fellow stephapo@math.uio.no Fluid dynamics, Interfacial flows, Mechanics
Bilde av Reyna Guadalupe Ramirez de La Torre Ramirez de La Torre, Reyna Guadalupe Researcher reynar@math.uio.no Fluid Mechanics, Mechanics, Electronics
Smith, Lisa Researcher lisa.smith@medisin.uio.no Fluid mechanics, Mechanics
Bilde av Kristian Sveen Sveen, Kristian Associate Professor +47 22857228 jks@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Torstein Sæter Sæter, Torstein Doctoral Research Fellow torstsae@math.uio.no Fluid mechanics, Mechanics
Bilde av Karsten Trulsen Trulsen, Karsten Professor +47 22855833 +4741322402 +47-41322402 karstent@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics, nonlinear waves, freak waves
Bilde av Alexandra Vallet Vallet, Alexandra Postdoctoral Fellow vallet@math.uio.no Mechanics, fluid dynamics, finite-elements, poroelasticity, brain aging, dementia, France
Bilde av Yiyi Whitchelo Whitchelo, Yiyi Doctoral Research Fellow yiyiw@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics