Personer med emneord «Opptak»

Navn Telefon E-post Emneord
Atubo, Brenda Apili Seniorkonsulent +47 22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieveiledning, FS, TP, Bilaglønn, Innkjøp
Bilde av Stian Engen Engen, Stian Seniorrådgiver +47 22840262 +47 90086312 stian.engen@mn.uio.no Forskerutdanning, Opptak, Karrierestøtte, Ph.d., postdok
Bilde av Anne-Lise Siljeholm Hansen Hansen, Anne-Lise Siljeholm Seniorrådgiver +47 22858093 +47 48276884 a.l.s.hansen@mn.uio.no Undervisningsplanlegging, Studieadministrasjon, Studieplaner, FS, Tilrettelegging, Opptak
Bilde av Paul Aleksander Maugesten Maugesten, Paul Aleksander Seniorkonsulent +47 22855907 paulamau@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Obligatoriske oppgaver, Gruppelærere, Alumnus
Bilde av Annika Rigenholt Rigenholt, Annika Seniorkonsulent +47 22855901 annikap@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Attester, Syllabus, Vitnemål
Bilde av Torill Rørtveit Rørtveit, Torill Rådgiver +47 22857348 torill.rortveit@ibv.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Godkjenning, Studiekvalitet, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Grete Stavik-Døvle Stavik-Døvle, Grete Rådgiver +47 22856423 grete.stavik-dovle@fys.uio.no Studieadministrasjon, Godkjenning, Opptak, Studiekvalitet, Studieplaner, Studieveiledning, Utveksling
Bilde av Grete Stavik-Døvle Stavik-Døvle, Grete Adviser +47 22856423 grete.stavik-dovle@fys.uio.no studieadministrasjon, Godkjenning, Opptak, studiekvalitet, Studieplaner, Studieveiledning, Utveksling
Utkina, Natalia Rådgiver +47 22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Nina Woldene Woldene, Nina Rådgiver +47 22857810 nina.woldene@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Utveksling/Internasjonalisering, Sekretær for programrådet i 1. avdeling, Godkjenning av ekstern utdanning, Opptak, Studiestart