Personer med emneord «Opptak»

Navn Telefon E-post Emneord
Atubo, Brenda Apili Førstekonsulent +47-22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieveiledning, FS, TP, Bilaglønn, Innkjøp
Bilde av Kirsti Ales Dalseth Dalseth, Kirsti Ales Seniorkonsulent +47-22850476 k.a.dalseth@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Tilrettelegging, Internasjonalisering, Emner, Kvalitetssikring, InterAct
Bilde av Stian Engen Engen, Stian Seniorrådgiver +47-22840262 stian.engen@mn.uio.no Forskerutdanning, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Anne-Lise Siljeholm Hansen Hansen, Anne-Lise Siljeholm Seniorrådgiver +47-22858093 +47-48276884 a.l.s.hansen@mn.uio.no Undervisningsplanlegging, Studieadministrasjon, Studieplaner, FS, Tilrettelegging, Opptak
Bilde av Paul Aleksander Maugesten Maugesten, Paul Aleksander Seniorkonsulent +47-22855907 paulamau@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Obligatoriske oppgaver, Gruppelærere, Alumnus
Bilde av Annika Rigenholt Rigenholt, Annika Seniorkonsulent +47-22855901 annikap@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Attester, Syllabus, Vitnemål
Bilde av Torill Rørtveit Rørtveit, Torill Rådgiver +47-22857348 torill.rortveit@ibv.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Godkjenning, Studiekvalitet, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Grete Stavik-Døvle Stavik-Døvle, Grete Adviser +47-22856423 grete.stavik-dovle@fys.uio.no studieadministrasjon, Godkjenning, Opptak, studiekvalitet, Studieplaner, Studieveiledning, Utveksling
Bilde av Grete Stavik-Døvle Stavik-Døvle, Grete Rådgiver +47-22856423 grete.stavik-dovle@fys.uio.no Studieadministrasjon, Godkjenning, Opptak, Studiekvalitet, Studieplaner, Studieveiledning, Utveksling
Utkina, Natalia Rådgiver +47-22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Nina Woldene Woldene, Nina Rådgiver +47-22857810 nina.woldene@farmasi.uio.no Opptak, Utveksling/Internasjonalisering, Godkjenning av ekstern utdanning, Sekretær for programrådet i 1. avdeling, Studieveiledning, Studiestart, Studieadministrasjon