Personer med emneord «Remote sensing»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bas Altena Altena, Bas Guest Researcher bas.altena@geo.uio.no Glaciology, Cryosphere, Geoinformatics, Remote Sensing
Bilde av François Renard Renard, François Professor +47 22857740 francois.renard@geo.uio.no Geology, Geophysics, Geochemistry, Remote sensing, Geohazards, Hydrogeology, Geomechanics, Environmental Geology
Bilde av Thomas Barnes Barnes, Thomas Doctoral Research Fellow thomas.barnes@geo.uio.no Glaciology, Remote Sensing, GIS, Geomorphology, Hydrology
Bilde av François Renard Renard, François Professor +47 22857740 francois.renard@geo.uio.no Geologi, Geofysikk, Geokjemi, Remote sensing, Geofarer, Hydrogeologi, Geomekanikk, Miljøgeologi, Materialvitenskap og -teknologi
Bilde av Andreas Max Kääb Kääb, Andreas Max Professor +47 22855812 a.m.kaab@geo.uio.no Remote sensing, Observation technologies, Geoinformatics, Climate change, Cold Regions, Geohazards, Cryosphere, Permafrost, Glaciology, Geomatics
Bilde av Désirée Treichler Treichler, Désirée Researcher +47 22857869 desiree.treichler@geo.uio.no Remote sensing, Geoinformatics, Glaciology, Climate change, Cryosphere, Snow
Bilde av Luc Girod Girod, Luc Senior Engineer luc.girod@geo.uio.no Photogrammetry, Remote sensing, Glaciology
Bilde av Thomas Schellenberger Schellenberger, Thomas Researcher thomas.schellenberger@geo.uio.no Remote sensing, Cryosphere, Glaciology, Snow, Climate change, Cold regions, Geomatics, Geoinformatics
Bilde av Kristoffer Aalstad Aalstad, Kristoffer Researcher kristoffer.aalstad@geo.uio.no Data assimilation, Remote sensing, Meteorology, Snow, Permafrost, Inverse modeling, Bayesian inference
Bilde av Simon Filhol Filhol, Simon Researcher simon.filhol@geo.uio.no Glaciology, Cryosphere, Remote sensing
Bilde av Wenxue Cao Cao, Wenxue Doctoral Research Fellow wenxue.cao@geo.uio.no Glaciology, Remote sensing, Data assimilation
Bilde av Dylan Kreynen Kreynen, Dylan Doctoral Research Fellow dylan.kreynen@geo.uio.no Cryosphere, Glaciology, Remote sensing
Bilde av Erik Schytt Mannerfelt Mannerfelt, Erik Schytt Doctoral Research Fellow e.s.mannerfelt@geo.uio.no Glasiology, Remote sensing
Bilde av Franziska Hellmuth Hellmuth, Franziska Doctoral Research Fellow franziska.hellmuth@geo.uio.no Meteorology, Snow, Clouds, Remote sensing, Climate modelling
Bilde av Simon Filhol Filhol, Simon Forsker simon.filhol@geo.uio.no Glasiologi, Kryosfære, Remote sensing
Bilde av Kjersti Gisnås Gisnås, Kjersti Associate Professor Permafrost, Glaciology, Geomatics, Remote sensing