Personer med emneord «SMN» - Side 6

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Evgeniy  Redekop Redekop, Evgeniy Researcher +47 22855451 evgeniyr@smn.uio.no Catalysis, SMN, Chemistry, Energy
Rivas Gongora, David Postdoctor d.r.gongora@smn.uio.no LENS, SMN
Rivas Gongora, David Postdoktor d.a.r.gongora@smn.uio.no LENS, SMN
Bilde av Giuseppe Rotunno Rotunno, Giuseppe giuseppe.rotunno@smn.uio.no SMN, Chemistry, Catalysis, CONFINE
Bilde av Giuseppe Rotunno Rotunno, Giuseppe giuseppe.rotunno@smn.uio.no SMN, Katalyse, kjemi
Sannes, Dag Kristian Doctoral Research Fellow +47-91717083 d.k.sannes@smn.uio.no Chemistry, Catalysis, SMN
Sannes, Dag Kristian Stipendiat +47-91717083 d.k.sannes@smn.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Bilde av Christoph Seiffert Seiffert, Christoph Senior Engineer 0047-45507209 christoph.seiffert@fys.uio.no SMN, Semiconductor physics
Bilde av Christoph Seiffert Seiffert, Christoph Senioringeniør 45507209 christoph.seiffert@fys.uio.no Halvlederfysikk, SMN
Bilde av Vladyslav Shostak Shostak, Vladyslav Doctoral Research Fellow vladyslav.shostak@kjemi.uio.no Catalysis, Chemistry, SMN, TAP
Bilde av Vladyslav Shostak Shostak, Vladyslav Stipendiat vladyslav.shostak@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Bilde av Bjørn Gading Solemsli Solemsli, Bjørn Gading Doctoral Research Fellow +47 48309596 b.g.solemsli@smn.uio.no Heterogeneous catalysis, Testing, Characterization, SMN, Katalyse, iCSI
Bilde av Bjørn Gading Solemsli Solemsli, Bjørn Gading Stipendiat +47 48309596 b.g.solemsli@smn.uio.no Heterogeneous catalysis, Testing, Characterization, SMN, Katalyse, iCSI
Soltani, Nayereh Researcher nayereh.soltani@smn.uio.no SMN, LENS
Soltani, Nayereh Forsker nayereh.soltani@smn.uio.no SMN, LENS
Bilde av Sigrid Staurset Staurset, Sigrid Research Advisor +47 22 84 06 64 sigrid.staurset@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Electrochemistry, Research administration
Bilde av Sigrid Staurset Staurset, Sigrid Forskningsrådgiver +47 22 84 06 64 sigrid.staurset@smn.uio.no TeamSMN, SMN, Elektrokjemi, Forskningsadministrasjon
Bilde av Tonje Berg Steensen Steensen, Tonje Berg Research Adviser +47 22 85 40 22 t.b.steensen@smn.uio.no SMN, Katalyse, TeamSMN, Catalysis, Chemistry, kjemi
Bilde av Tonje Berg Steensen Steensen, Tonje Berg Forskningsrådgiver +47 22 85 40 22 t.b.steensen@smn.uio.no TeamSMN, SMN, Katalyse, Forskningsadministrasjon, kjemi, Kjemisk institutt
Bilde av Ragnar Strandbakke Strandbakke, Ragnar Researcher +47 22840660 ragnar.strandbakke@kjemi.uio.no SMN
Bilde av Ragnar Strandbakke Strandbakke, Ragnar Forsker +47 22840660 +4791177460 ragnar.strandbakke@kjemi.uio.no SMN
Bilde av Xinwei Sun Sun, Xinwei Stipendiat 47-40622018 xinwei.sun@smn.uio.no Electrochemistry, Nanotechnology, SMN
Bilde av Stian Svelle Svelle, Stian Professor +47 22855454 stian.svelle@kjemi.uio.no Chemistry, SMN, Catalysis, Energy
Bilde av Stian Svelle Svelle, Stian Professor +47 22855454 stian.svelle@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN, Kjemi, Materialvitenskap og teknologi, Modellering og simulering, Nanoteknologi, Olje og gass
Bilde av Katja Sofie Støren Sverdlilje Sverdlilje, Katja Sofie Støren Stipendiat +47 22855605 9691 0909 k.s.s.sverdlilje@smn.uio.no SMN, Bioimpedance, Thin films, Solid State Ionics, Solid State Electrochemistry, Electric Impedance Spectroscopy