Personer med emneord «SMN» - Side 5

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ragnar Strandbakke Strandbakke, Ragnar Forsker +47 22840660 +4791177460 ragnar.strandbakke@kjemi.uio.no SMN
Bilde av Reidar Haugsrud Haugsrud, Reidar Professor +47 22840659 reidar.haugsrud@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Stian Svelle Svelle, Stian Professor +47 22855454 stian.svelle@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN, Kjemi, Materialvitenskap og teknologi, Modellering og simulering, Nanoteknologi, Olje og gass
Bilde av Vajeeston Ponniah Ponniah, Vajeeston Forsker +47 22855613 vajeeston.ponniah@kjemi.uio.no Uorganisk materialkjemi, Kjemi, SMN
Bilde av Xin Liu Liu, Xin Forsker xin.liu@smn.uio.no SMN
Madathil, Reshma reshma.madathil@smn.uio.no SMN
Bilde av Sebastian Prodinger Prodinger, Sebastian Førstelektor sebastian.prodinger@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse
Bilde av Vladyslav Shostak Shostak, Vladyslav Stipendiat vladyslav.shostak@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Bilde av Tomas Cordero Lanzac Cordero Lanzac, Tomas Forsker t.c.lanzac@smn.uio.no katalyse, SMN, kjemi
Bilde av Stian Legøy Årvik Årvik, Stian Legøy Stipendiat stianlaa@student.matnat.uio.no Katalyse, Kjemi, SMN
Bilde av Ponniah Ravindran Ravindran, Ponniah Researcher 22 85 56 06 ravindran.ponniah@kjemi.uio.no SMN, Inorganic materials chemistry
Bilde av Ylva Knausgård Hommedal Hommedal, Ylva Knausgård Doctoral Research Fellow 47865275 y.k.hommedal@smn.uio.no LENS, SMN
Bilde av Manimuthu Periyasamy Periyasamy, Manimuthu Postdoctoral Fellow +47-22857014 +47-40980076 manimuthu.periyasamy@smn.uio.no Materials synthesis, Layered perovskites, Magnetic and transport studies, PPMS, SMN, Nafuma, kjemi
Bilde av Susmit Kumar Kumar, Susmit Researcher 22857014 susmit.kumar@kjemi.uio.no SMN, Nanotechnology, Thin films, Nafuma, Kjemi, Magnetism, Spintronics, Diffusion, Materials Science, PPMS, VSM, Cryogenics
Finstad, Terje Gunnar +47 22852855 t.g.finstad@fys.uio.no SMN
Bilde av Vegard Skiftestad Olsen Olsen, Vegard Skiftestad Forsker +47 22840956 99159872 v.s.olsen@fys.uio.no SMN, NorFab, MiNaLab, Halvledere, Solceller, LED, Lysdiode, Sputtering
Kjeldby, Snorre Braathen Stipendiat s.b.kjeldby@smn.uio.no LENS, SMN
Bilde av Simon Phillip Cooil Cooil, Simon Phillip Postdoktor s.p.cooil@fys.uio.no LENS, SMN
Soltani, Nayereh Forsker nayereh.soltani@smn.uio.no SMN, LENS
Bilde av Nicole Assmann Assmann, Nicole Stipendiat nicole.assmann@smn.uio.no SMN, LENS
Bilde av Holger Von Wenckstern Von Wenckstern, Holger Professor h.von.wenckstern@fys.uio.no SMN
Bilde av Inger Anne Pedersen Pedersen, Inger Anne Seniorrådgiver +47 22856421 +47 92221596 i.a.pedersen@mn.uio.no Fysisk institutt, SMN, CCSE, Porelab, NJORD, NorFab, Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Nasjonal infrastruktur, Leiested
Alkauskas, Audrius Adjunct Professor audrius.alkauskas@smn.uio.no SMN, LENS
Magdziarz, Agnieszka Beata Researcher agniemag@smn.uio.no SMN, Nafuma
Rogowska, Melania +47 46363880 melaniar@smn.uio.no SMN, Nafuma, Thin films