Personer med emneord «Swedish Solar Telescope (SST)»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Souvik Bose Bose, Souvik Doctoral Research Fellow +47 22856641 souvik.bose@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Swedish Solar Telescope (SST), Solar Chromosphere, Solar Dynamics Observatory, IRIS
Bilde av Clara Froment Froment, Clara Guest researcher clara.froment@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Coronal loops, Coronal rain, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS
Bilde av Clara  Froment Froment, Clara Gjesteforsker clara.froment@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observations, Coronal loops, Coronal rain, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS
Bilde av Shahin Jafarzadeh Jafarzadeh, Shahin Researcher +47 22856504 shahin.jafarzadeh@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS, ALMA, SUNRISE
Bilde av Jayant Joshi Joshi, Jayant Postdoctoral Fellow jayant.joshi@astro.uio.no Solar Physics, Swedish Solar Telescope (SST), Solar Chromosphere, Sunspots, Observations
Bilde av Nancy Narang Narang, Nancy Postdoctoral Fellow nancy.narang@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Simulations, Solar Chromosphere, Solar Corona, Swedish Solar Telescope (SST), ALMA, IRIS, Hinode, Solar Dynamics Observatory
Bilde av Ada Ortiz-Carbonell Ortiz-Carbonell, Ada Guest researcher ada@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, EST, Observations, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS, Solar Chromosphere
Bilde av Luc Rouppe van der Voort Rouppe van der Voort, Luc Professor +47 22857528 l.r.van.der.voort@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Solar Chromosphere, Sunspots, Spicules, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS, Hinode