Personer med emneord «Swedish Solar Telescope (SST)»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Clara  Froment Froment, Clara Gjesteforsker clara.froment@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observations, Coronal loops, Coronal rain, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS
Bilde av Clara Froment Froment, Clara Guest researcher clara.froment@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Coronal loops, Coronal rain, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS
Bilde av Ada Ortiz-Carbonell Ortiz-Carbonell, Ada Guest researcher ada@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, EST, Observations, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS, Solar Chromosphere
Bilde av Luc Rouppe van der Voort Rouppe van der Voort, Luc Professor +47 22857528 l.r.van.der.voort@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Solar Chromosphere, Sunspots, Spicules, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS, Hinode
Bilde av Shahin Jafarzadeh Jafarzadeh, Shahin +47 22856504 shahin.jafarzadeh@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS, ALMA, SUNRISE
Bilde av Nancy Narang Narang, Nancy Postdoctoral Fellow +47 96673537 nancy.narang@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Simulations, Solar Chromosphere, Solar Corona, Swedish Solar Telescope (SST), ALMA, IRIS, Hinode, Solar Dynamics Observatory
Bilde av Aditi Bhatnagar Bhatnagar, Aditi Doctoral Research Fellow aditi.bhatnagar@astro.uio.no Solar Physics, Observations, Swedish Solar Telescope (SST), Solar Chromosphere, Solar Dynamics Observatory, IRIS
Bilde av Souvik Bose Bose, Souvik Stipendiat +47 22856641 +4740563488 souvik.bose@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Spicules, Swedish Solar Telescope (SST), Solar Chromosphere, Solar Dynamics Observatory, IRIS