Personer med emneord «kjemi» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Oleksii Ivashenko Ivashenko, Oleksii Forsker oleksii.ivashenko@smn.uio.no Nafuma, SMN, Kjemi
Bilde av Åsmund Kaupang Kaupang, Åsmund Postdoktor +47-22856509 asmund.kaupang@farmasi.uio.no Biokjemi, Kjemi, Legemiddelkjemi, Life Science, Molekylmodellering, Organisk kjemi, Strukturell biologi, Syntetisk organisk kjemi, Kjemisk biologi, kjemiundervisning, kjemididaktikk
Bilde av Peter Klæboe Klæboe, Peter Professor emeritus +47 22855678 peter.klaboe@kjemi.uio.no Kjemi, Fysikalsk kjemi, Spektroskopi, Raman spektroskopi, Lavtemperatur spektroskopi, Høytrykkspektroskopi, Konformasjonsanalyse
Bilde av Ute Krengel Krengel, Ute Professor +47 22855461 ute.krengel@kjemi.uio.no Kjemi, Biologisk kjemi, Livsvitenskap - life science
Bilde av Susmit Kumar Kumar, Susmit Researcher 22857014 susmit.kumar@kjemi.uio.no SMN, Nanotechnology, Thin films, Nafuma, Kjemi, Magnetism, Spintronics, Diffusion, Materials Science, PPMS, VSM, Cryogenics
Bilde av Simen Kvaal Kvaal, Simen Forsker +47 22855674 simen.kvaal@kjemi.uio.no density functional theory, manybody theory, kjemi, teoretisk kjemi, coupled cluster theory
Bilde av Mustafa Sæterdal Kømurcu Kømurcu, Mustafa Sæterdal Stipendiat mustafa.komurcu@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse
Bilde av Eva Kathrin Lang Lang, Eva Kathrin Overingeniør 22855469 e.k.lang@smn.uio.no HMS, kjemi
Bilde av Karl Petter Lillerud Lillerud, Karl Petter Professor +47 22855457 k.p.lillerud@kjemi.uio.no Katalyse, Kjemi
Bilde av Elsa Lundanes Lundanes, Elsa Professor +47 22855553 elsa.lundanes@kjemi.uio.no Kjemi, Bioanalytisk kjemi
Bilde av Thea Fossum Moen Moen, Thea Fossum Førstekonsulent +47-22844226 t.f.moen@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, kjemi, bilagslønn, eksamen, studieveiledning, master program
Bilde av Magnus Mortén Mortén, Magnus magnusmo@student.matnat.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Bilde av Arvid Mostad Mostad, Arvid Professor emeritus +47 22855415 arvid.mostad@kjemi.uio.no Kjemi
Bilde av Ola Nilsen Nilsen, Ola Professor +47 22855558 +4799476424 99476424 ola.nilsen@kjemi.uio.no Kjemi, Energi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Truls Norby Norby, Truls Professor +47 22840654 +47 99257611 truls.norby@kjemi.uio.no Kjemi, Elektrokjemi, Materialvitenskap og -teknologi, Kjemi, Fornybar energi, Nanoteknologi, Elektrokeramer, Defektkjemi, Brenselceller, Gass-separasjonsmembraner, Protonledere, Hydrogen, SMN, CO2-fangst og -lagring
Bilde av Bo Ørjan Gunnar Nystrøm Nystrøm, Bo Ørjan Gunnar +47 22855522 b.o.g.nystrom@kjemi.uio.no Kjemi, Polymerer - organiske materialer
Bilde av Unni Olsbye Olsbye, Unni Professor 22855456 unni.olsbye(at)kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, Energi
Bilde av Jon Petter Omtvedt Omtvedt, Jon Petter Professor +47 22855439 j.p.omtvedt@kjemi.uio.no Kjemi, Kjernekjemi, Kjerneenergi og stråling, Fysikk, Kjernefysikk: Kjerneenergi, Stråling, Detektorer, Syklotron, Kjernereaksjoner, Supertunge grunnstoff, Væske-væske ekstraksjon
Bilde av Bjørn Pedersen Pedersen, Bjørn Professor emeritus +47 22855690 +47 90071657 bjorn.pedersen@kjemi.uio.no Kjemi, kjemihistorie
Bilde av Thomas Bondo Pedersen Pedersen, Thomas Bondo Professor +47 22857182 t.b.pedersen@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi, Kvantekjemi, Modellering og simulering, Coupled cluster teori
Bilde av Stig Pedersen-Bjergaard Pedersen-Bjergaard, Stig Professor +47 22856576 stig.pedersen-bjergaard@farmasi.uio.no Farmasi, Legemidler, Kjemi, Livsvitenskap - life science, Legemiddelanalyse, Bioanalyse, Prøveopparbeidelse, Mikroekstraksjon
Bilde av Manimuthu Periyasamy Periyasamy, Manimuthu Postdoctoral Fellow +47-22857014 +47-40980076 manimuthu.periyasamy@smn.uio.no Materials synthesis, Layered perovskites, Magnetic and transport studies, PPMS, SMN, Nafuma, kjemi
Bilde av Vajeeston Ponniah Ponniah, Vajeeston Forsker +47 22855613 +47 45270694 vajeeston.ponniah@smn.uio.no Uorganisk materialkjemi, Kjemi, SMN
Bilde av Sebastian Prodinger Prodinger, Sebastian Postdoktor sebastian.prodinger@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse
Bilde av Ponniah  Ravindran Ravindran, Ponniah Forsker 22 85 56 06 ravindran.ponniah@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN