Personer med emneord «kjemi» - Side 3

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Eva Kathrin Lang Lang, Eva Kathrin Senioringeniør +47 22855469 e.k.lang@kjemi.uio.no HMS, kjemi
Bilde av Astrid Gjelstad Gjelstad, Astrid Førsteamanuensis astrid.gjelstad@farmasi.uio.no Farmasi, Legemidler, Antidoping, Kjemi, Livsvitenskap - life science, Legemiddelanalyse, Bioanalyse, Prøveopparbeidelse, Mikroekstraksjon
Bilde av Anders Vik Vik, Anders Førsteamanuensis +47 22857451 anders.vik@farmasi.uio.no Livsvitenskap, Legemiddelkjemi, Organisk kjemi, Kjemi, Syntetisk organisk kjemi, Syntese, Lipider, Fettsyrer
Bilde av Trine Grønhaug Halvorsen Halvorsen, Trine Grønhaug Professor +47 22855735 t.g.halvorsen@farmasi.uio.no Farmasi, Kjemi, Legemidler, Livsvitenskap - life science, Legemiddelanalyse, Bioanalyse, Peptidanalyse, Proteinanalyse, Prøveopparbeidelse, Massespektrometri, Væskekromatografi
Bilde av Stig Pedersen-Bjergaard Pedersen-Bjergaard, Stig Professor +47 22856576 stig.pedersen-bjergaard@farmasi.uio.no Farmasi, Legemidler, Kjemi, Livsvitenskap - life science, Legemiddelanalyse, Bioanalyse, Prøveopparbeidelse, Mikroekstraksjon
Bilde av Mats Tilset Tilset, Mats Professor +47 22855502 mats.tilset@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse
Bilde av Mohamed Amedjkouh Amedjkouh, Mohamed Førsteamanuensis +47 22857009 mamou@kjemi.uio.no Organisk kjemi, Kjemi
Bilde av Ola Nilsen Nilsen, Ola Professor +47 22855558 99476424 ola.nilsen@kjemi.uio.no Kjemi, Energi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Reidar Haugsrud Haugsrud, Reidar Professor +47 22840659 reidar.haugsrud@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Steven Ray Haakon Wilson Wilson, Steven Ray Haakon Professor +47 22844325 97010953 s.r.h.wilson@kjemi.uio.no Kjemi, Bioanalytisk kjemi, Organoider
Bilde av Stian Svelle Svelle, Stian Professor +47 22855454 stian.svelle@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN, Kjemi, Materialvitenskap og teknologi, Modellering og simulering, Nanoteknologi, Olje og gass
Bilde av Thomas Bondo Pedersen Pedersen, Thomas Bondo Professor +47 22857182 t.b.pedersen@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi, Kvantekjemi, Modellering og simulering, Coupled cluster teori
Bilde av Niels Højmark Andersen Andersen, Niels Højmark Senioringeniør +47 22855431 n.h.andersen@kjemi.uio.no Fysikalsk kjemi, Raman spektroskopi, Kjemi
Bilde av Vajeeston Ponniah Ponniah, Vajeeston Førsteamanuensis +47 22855613 vajeeston.ponniah@kjemi.uio.no Uorganisk materialkjemi, Kjemi, SMN
Bilde av Simen Reine Reine, Simen Senioringeniør +47 22858149 simen.reine@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Odile Eisenstein Eisenstein, Odile odile.eisenstein@kjemi.uio.no kjemi
Bilde av Mustafa Sæterdal Kømurcu Kømurcu, Mustafa Sæterdal Stipendiat mustafa.komurcu@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse
Bilde av Oleksii Ivashenko Ivashenko, Oleksii Forsker oleksii.ivashenko@smn.uio.no SMN, Kjemi, Nafuma
Bilde av Sebastian Prodinger Prodinger, Sebastian Forsker sebastian.prodinger@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse
Bilde av Stian Legøy Årvik Årvik, Stian Legøy Stipendiat s.l.arvik@kjemi.uio.no Katalyse, Kjemi, SMN
Bilde av Marinella de Giovanetti de Giovanetti, Marinella Stipendiat m.de.giovanetti@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Tanner Phillip Culpitt Culpitt, Tanner Phillip Postdoktor t.p.culpitt@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Stella Stopkowicz Stopkowicz, Stella Førsteamanuensis stellsto@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Mohamed Eid Ahmed Safy Safy, Mohamed Eid Ahmed Stipendiat m.e.a.safy@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Thomas Daniel Vogelaar Vogelaar, Thomas Daniel Doctoral Research Fellow t.d.vogelaar@kjemi.uio.no Kjemi, biofysikk