Personer med emneord «machine learning» - Side 3

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Chao Tan Tan, Chao External PhD Candidate chaot@ifi.uio.no Software Testing, Synthetic Data Generation, Machine Learning
Bilde av Sarina Thomas Thomas, Sarina sarinat@ifi.uio.no Machine Learning, deep learning, ultrasound
Bilde av Erik Velldal Velldal, Erik Professor +47 22840119 erikve@ifi.uio.no NLP, Natural Language Processing, language technology, machine learning, Artificial Intelligence
Bilde av Erik Velldal Velldal, Erik Professor +47 22840119 erikve@ifi.uio.no nlp, språkteknologi, språkprosessering, datalingvistikk, maskinlæring, kunstig intelligens, AI, Machine Learning
Bilde av Narada Dilp Warakagoda Warakagoda, Narada Dilp Associate Professor +47 48020811 n.d.warakagoda@its.uio.no Artificial intelligence, autonomous systems, computer vision, Robotics, Machine Learning, deep learning
Bilde av Johan Sokrates Wind Wind, Johan Sokrates Stipendiat johanswi@math.uio.no Mathematics, deep learning, neural networks, compressed sensing, machine learning, Computational Mathematics
Bilde av Sebastian Gregorius Winther-Larsen Winther-Larsen, Sebastian Gregorius Doctoral Research Fellow 90132437 s.g.winther-larsen@fys.uio.no Machine Learning, Computational Physics
Bilde av Sebastian Gregorius Winther-Larsen Winther-Larsen, Sebastian Gregorius PhD-Stipendiat 90132437 s.g.winther-larsen@fys.uio.no Machine Learning, Computational Physics
Bilde av Huiling You You, Huiling Stipendiat huiliny@ifi.uio.no Natural Language Processing, Machine Learning, Computational Linguistics
Bilde av Bastian Zapf Zapf, Bastian Stipendiat bazapf@math.uio.no Machine Learning, Partial Differential Equations, neurobiological modelling
Bilde av Baifan Zhou Zhou, Baifan Postdoctoral Researcher baifanz@ifi.uio.no Machine Learning, Semantic Technologies, Industry 4.0
Bilde av Baifan Zhou Zhou, Baifan Forsker (Postdoctoral Researcher) baifanz@ifi.uio.no Machine Learning, Semantic Technologies, Industry 4.0
Bilde av Lilja Øvrelid Øvrelid, Lilja Professor +47 22840850 liljao@ifi.uio.no language technology, Natural Language Processing, Machine Learning, Computational Linguistics