Personer med emneord «machine learning» - Side 3

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Johan Sokrates Wind Wind, Johan Sokrates Doctoral Research Fellow johanswi@math.uio.no Mathematics, deep learning, neural networks, compressed sensing, machine learning, Computational Mathematics
Bilde av Claudio Meggio Meggio, Claudio Doctoral Research Fellow claudm@math.uio.no Machine Learning, boosting, Data Science, Supervised Learning
Bilde av Alise Danielle Midtfjord Midtfjord, Alise Danielle Doctoral Research Fellow +47 93427423 alisedm@math.uio.no Risk, Statistics, Machine Learning, data science
Bilde av Bastian Zapf Zapf, Bastian Doctoral Research Fellow bazapf@math.uio.no Machine Learning, Partial Differential Equations, neurobiological modelling
Bilde av Narada Dilp Warakagoda Warakagoda, Narada Dilp Associate Professor n.d.warakagoda@its.uio.no Artificial intelligence, autonomous systems, computer vision, Robotics, Machine Learning, deep learning
Bilde av Baifan Zhou Zhou, Baifan Postdoctoral Researcher baifanz AT ifi dot uio dot no Machine Learning, Semantic Technologies, Industry 4.0
Bilde av Anders Kvellestad Kvellestad, Anders Postdoctoral Fellow anders.kvellestad@fys.uio.no theoretical physics, particle physics, CERN, LHC, supersymmetry, Higgs, dark matter, high-performance computing, machine learning, GAMBIT
Bilde av Ivar Thokle Hovden Hovden, Ivar Thokle +4790857292 ivarth@student.matnat.uio.no Engineering cybernetics, Medical Imaging, magnetic resonance imaging, Machine Learning, Artificial intelligence, neural networks, Neuroinformatics, Control systems
Bilde av Ida Torkjellsdatter Storehaug Storehaug, Ida Torkjellsdatter Doctoral Research Fellow +47 95887762 i.t.storehaug@fys.uio.no ALICE, CERN, LHC, Particle physics, Heavy-ion physics, Machine Learning, Neutrinos, Astroparticle physics
Bilde av Gert Werner Kluge Kluge, Gert Werner Doctoral Research Fellow g.w.kluge@fys.uio.no Mørk materie, CTA, MAGIC, Machine Learning
Bilde av Lasse Clausen Clausen, Lasse Professor +47 22855661 lasse.clausen@fys.uio.no Space Plasma Physics, Plasma Physics, Space Weather, 4DSpace, Machine Learning
Bilde av Peyman Rasouli Rasouli, Peyman Stipendiat peymanra@ifi.uio.no Machine Learning, Explainable AI, Knowledge Discovery, Computational Intelligence