Personer med emneord «Computational Astrophysics»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mats Carlsson Carlsson, Mats Professor +47-22856536 mats.carlsson@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Simulations, Computational Astrophysics, Solar Chromosphere, IRIS, Japan, USA, Nordic
Bilde av Sven Wedemeyer Wedemeyer, Sven Associate Professor +47 22856520 sven.wedemeyer@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Simulations, Computational Astrophysics, Solar Chromosphere, Stars, Extrasolar Planets, Atacama Large Millimeter/submillimeter Array (ALMA), Nordic Optical Telescope
Bilde av Tiago Pereira Pereira, Tiago Associate Professor +47 22855008 tiago.pereira@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Computational Astrophysics, Solar Chromosphere, Spicules, IRIS, Hinode, Simulations
Bilde av Sladana Radinovic Radinovic, Sladana Doctoral Research Fellow sladana.radinovic@astro.uio.no Cosmology, Astronomy and Astrophysics, Computational Astrophysics, Simulations, Euclid
Bilde av Ismael Ferrero Ferrero, Ismael Postdoctoral Fellow ismael.ferrero@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Cosmology, Simulations, Euclid, Computational Astrophysics
Bilde av David Fonseca Mota Fonseca Mota, David Professor +47 22857581 d.f.mota@astro.uio.no Gravitational Waves, LISA, Astronomy and Astrophysics, Cosmology, High Energy Physics, Modified Gravity Theories, Simulations, Euclid, Computational Astrophysics
Bilde av Lars Frogner Frogner, Lars Stipendiat lars.frogner@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Simulations, Computational Astrophysics
Bilde av Unni Fuskeland Fuskeland, Unni Senior Engineer +47 22857006 unnif@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Cosmology, Cosmic Microwave Background (CMB), Space based observations, Simulations, Computational Astrophysics
Bilde av Andrius Popovas Popovas, Andrius Senior Engineer andrius.popovas@astro.uio.no HPC, Solar Physics, Hydrodynamics, Computational Astrophysics
Bilde av Maria Guadalupe Barrios Sazo Barrios Sazo, Maria Guadalupe Senioringeniør m.g.b.sazo@astro.uio.no Computational Astrophysics, HPC, Hydrodynamics, Solar Physics, MHD
Bilde av Frederik Clemmensen Clemmensen, Frederik Doctoral Research Fellow frederik.clemmensen@astro.uio.no Simulations, Computational Astrophysics, Solar Physics, Astronomy and Astrophysics
Bilde av Boris Vilhelm Gudiksen Gudiksen, Boris Vilhelm Professor +47 22857007 b.v.gudiksen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Beregningsintensiv astrofysikk, Simuleringer, Computational Astrophysics, Simulations