Personer med emneord «Cryosphere»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Andreas Alexander Alexander, Andreas Doctoral Research Fellow +47 22856692 andreas.alexander@geo.uio.no Glaciology, Cryosphere, Remote Sensing, Climate Change, Glacier hydrology, Numerical Modeling, Permafrost, Flow Sensing
Bilde av Bas Altena Altena, Bas Guest Researcher bas.altena@geo.uio.no Glaciology, Cryosphere, Geoinformatics, Remote Sensing
Bilde av John Faulkner Burkhart Burkhart, John Faulkner Professor +47 96825011 john.burkhart@geo.uio.no Hydrology, Cryosphere, Energy challenges, Water resources management, Uncertainty analyses
Bilde av Bernd  Etzelmüller Etzelmüller, Bernd Head of Department +47 22857229 +47 90631089 bernd.etzelmuller@geo.uio.no Glaciology, Cryosphere, Permafrost, Geohazards, Geomorphology, Geomorphometry
Bilde av Simon Filhol Filhol, Simon Researcher simon.filhol@geo.uio.no Glaciology, Cryosphere, Remote sensing
Bilde av Ole Humlum Humlum, Ole Professor Emeritus Geomorphology, Glaciology, Cryosphere, Permafrost, Climate change
Bilde av Andreas Max Kääb Kääb, Andreas Max Professor +47 22855812 a.m.kaab@geo.uio.no Remote sensing, Observation technoloies, Geoinformatics, Climate change, Cold regions, Geohazards, Cryosphere, Permafrost, Glaciology, Geomatics
Bilde av Jon Ove Methlie Hagen Methlie Hagen, Jon Ove Professor Emeritus Glaciology, Cryosphere, Ice caps, Climate change, NCoE-SVALI
Bilde av Thomas Vikhamar Schuler Schuler, Thomas Vikhamar Professor +47 22855928 t.v.schuler@geo.uio.no Glaciology, Climate change, Glacier hydrology, Cryosphere
Bilde av Désirée Treichler Treichler, Désirée Postdoctoral Fellow +47 22857869 desiree.treichler@geo.uio.no Remote sensing, Geoinformatics, Glaciology, Climate change, Cryosphere
Bilde av Evelien Van Dijk Van Dijk, Evelien Doctoral Research Fellow +47 22844582 e.van.dijk@geo.uio.no Climate, Paleoclimate, Cryosphere, Volcanism and climate