Personer med emneord «Eksamen»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marianne Andresen Andresen, Marianne Rådgiver +47 22852422 marvandr@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Innkjøp, Basware, Timelønn, Eksamen
Atubo, Brenda Apili Seniorkonsulent +47 22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieveiledning, FS, TP, Bilaglønn, Innkjøp, Nettsider, Nettpublisering
Bergkvam, Øystein Rådgiver +47-22856345 oystein.bergkvam@mn.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, Fusk, Vitnemål
Bilde av Tom Arild Caspersen Caspersen, Tom Arild Rådgiver +47 22857001 t.a.caspersen@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, eksamen
Bilde av Thuy Lieu Thi Duong Duong, Thuy Lieu Thi Seniorkonsulent +47 22855447 t.l.t.duong@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Undervisningsplanlegging, Undervisningsopptak, Veiledning, EPN, Inspera, Canvas
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47 22856343 22856343 cecilia.hoel@mn.uio.no Delstudier i utlandet, Studieadministrasjon, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Eksamen, Vitnemål
Bilde av Anne Gunhild Innes Innes, Anne Gunhild Rådgiver +47 22855869 a.g.innes@geo.uio.no PhD, FS, Parat, ePhorte, Eksamen, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Epay
Bilde av Thea Fossum Moen Moen, Thea Fossum Førstekonsulent +47-22844226 t.f.moen@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, kjemi, bilagslønn, eksamen, studieveiledning, master program
Bilde av Ida Elisabeth Rydning Rydning, Ida Elisabeth Seniorkonsulent +47 22842213 +47 92225659 i.e.rydning@its.uio.no Studentinformasjon, veiledning, Undervisningsplanlegging, PhD, Eksamen
Bilde av Torill Rørtveit Rørtveit, Torill Rådgiver +47 22857348 torill.rortveit@ibv.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Godkjenning, Opptak, Eksamen, Studiekvalitet
Bilde av Morsal Saba Saba, Morsal Førstekonsulent +47 22856511 morsal.saba@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Innkjøp, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Timeplanlegging
Bilde av John Sundby Sundby, John Seniorkonsulent +47 22856709 john.sundby@mn.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon
Tu, My Hanh Avdelingsleder +47 22857274 m.h.tu@ibv.uio.no Biologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Utlysninger, arbeidspraksis, Internasjonalisering