Personer med emneord «Eksamen»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marianne Andresen Andresen, Marianne Seniorkonsulent +47 22852422 marvandr@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Innkjøp, Basware, Timelønn, Eksamen
Atubo, Brenda Apili Seniorkonsulent +47 22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieveiledning, FS, TP, Bilaglønn, Innkjøp, Nettsider, Nettpublisering
Bergkvam, Øystein Rådgiver +47-22856345 oystein.bergkvam@mn.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, Fusk, Vitnemål
Bilde av Tom Arild Caspersen Caspersen, Tom Arild Rådgiver +47 22857001 t.a.caspersen@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, eksamen
Bilde av Elisabeth Giil Giil, Elisabeth Førstekonsulent +47 22855944 elisagiil@math.uio.no Ekspedisjon, Eksamen, Bestillinger, Studieadministrasjon, Nettredaktør, klager, begrunnelser
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47 22856343 22856343 cecilia.hoel@mn.uio.no Delstudier i utlandet, Studieadministrasjon, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Eksamen, Vitnemål
Bilde av Anne Gunhild Innes Innes, Anne Gunhild Rådgiver +47 22855869 a.g.innes@geo.uio.no FS, Eksamen, Forskerutdanning, ePhorte, PhD, Parat, Epay, Studieadministrasjon
Bilde av Kaja Mosserud-Haavardsholm Mosserud-Haavardsholm, Kaja Studieleder +47-22842207 kajaem@its.uio.no Studieveiledning, eksamen, undervisning, masterstudier, utdanningsutvalg
Bilde av Ida Elisabeth Rydning Rydning, Ida Elisabeth Seniorkonsulent +47 22842213 +47 92225659 i.e.rydning@its.uio.no Studentinformasjon, veiledning, Undervisningsplanlegging, PhD, Eksamen
Bilde av Torill Rørtveit Rørtveit, Torill Rådgiver +47 22857348 torill.rortveit@ibv.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Godkjenning, Studiekvalitet, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Morsal Saba Saba, Morsal Førstekonsulent +47 22856511 morsal.saba@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Innkjøp, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Timeplanlegging
Bilde av John Sundby Sundby, John Seniorkonsulent +47 22856709 john.sundby@mn.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon
Tu, My Hanh Avdelingsleder +47 22857274 m.h.tu@ibv.uio.no Biologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Utlysninger, arbeidspraksis, Internasjonalisering